Блоки фундаментні ФБС 24.6.6-Т

Блоки фундаментні ФБС 24.6.6-Т

  • 1927.00 грн.Характеристики
Довжина (L), мм 2380 мм
Ширина (B), мм 600 мм
Висота (H), мм 580 мм
Маса, кг 1960

Блоки фундаментні ФБС 24.6.6-Т являють собою залізобетонні вироби, призначені для створення потужних фундаментів під великі будівельні конструкції. Маркування ФБС 24.6.6-Т розшифровується таким чином:

  • ФБС - фундаментний блок збірний;
  • 24 - група виробів за довжиною - 2380мм;
  • 6 - порядковий номер ширини в групі - 600мм;
  • 6 - порядковий номер висоти в групі - 580мм;
  • Т - тип армування (важке).

Ці фундаментні блоки застосовують для зведення фундаментів під опори повітряних ліній електропередачі, щогли зв'язку, промислові споруди, мости та інші великі об'єкти, що вимагають високої несучої здатності та стійкості конструкцій. Блоки ФБС 24.6.6-Т виготовляються з високоміцного важкого бетону з відповідним посиленим армуванням для забезпечення підвищених характеристик міцності. Довжина блоку становить 6 метрів, що дає змогу створювати фундаменти великої площі для надійного розподілу значних навантажень. Завдяки своїм характеристикам, ці фундаментні блоки забезпечують необхідну міцність і довговічність для великих будівельних об'єктів, гарантуючи їхню безпечну експлуатацію.

Купити Блоки фундаментні ФБС 24.6.6-Т

Компанія "Трансбетонстрой" здійснює продаж фундаментних блоків ФБС 24.6.6-Т в Києві та Київській області. Ми гарантуємо високу якість нашої продукції, що підтверджується сертифікатами відповідності. Доставляємо будматеріали своєю спецтехнікою в найкоротші терміни. Наші фахівці завжди готові проконсультувати Вас про товар і відповісти на будь-які ваші запитання щодо процедури покупки.

Написати відгук

Увага: HTML розмітка не підтримується. Використовуйте звичайний текст.
    Погано           Добре