Будівельні розчини

Будівельні розчини

РЦГ М150 Ж-1
РЦГ М150 Ж-1

2280.00 грн.
РКВ М50 П-8
РКВ М50 П-8

3177.00 грн.
РЦГ М100 Ж-1
РЦГ М100 Ж-1

2032.00 грн.
РЦГ М200 Ж-1
РЦГ М200 Ж-1

2635.00 грн.
РК М100 П-12
РК М100 П-12

2335.00 грн.
РК М75 П-8
РК М75 П-8

2061.00 грн.
РВ М4 П14
РВ М4 П14

3014.00 грн.
РВ М4 П12
РВ М4 П12

2822.00 грн.
РВ М4 П8
РВ М4 П8

2676.00 грн.

Будівельний розчин - це суміш, що складається із спеціально підібраних елементів, у тому числі води, піску та цементу (дані елементи можна назвати основними, а інші додатковими; але саме додаткові елементи визначають характеристики розчинів). При застиганні такої суміші утворюється штучний кам'янистий матеріал. Багато в чому будівельний розчин нагадує бетон. Однак між ними є одна велика відмінність. У розчині повністю відсутні фракційні матеріали, такі як щебінь, гравій або відсіви.


Види розчинів


Незважаючи на всю різноманітність розчинів, їх легко можна класифікувати. Виділяють чотири основні види розчинів:

  • • кладочні;
  • • штукатурні;
  • • облицювальні;
  • • та спеціальні.

Кладочні, як відомо з назви, застосовують для скріплення цегли або будівельних блоків під час зведення стін. Штукатурні незамінні при виконанні обробки приміщень. Вони є складами для штукатурки стін, стелі і т.д. Облицювальні розчини потрібні для оформлення фасадів будівель, а також деяких інших випадках. Іноді облицювальні та штукатурні склади поєднують в одну групу із загальною назвою - оздоблювальні будівельні склади.


Спеціальні будівельні розчини застосовують для вирішення специфічних завдань. Так, вони можуть бути рентгенозахисними чи акустичними. Такі характеристики за звичайних умов не відіграють жодної ролі. Однак при вирішенні специфічних завдань вони дозволяють зробити вибір на користь того чи іншого складу розчину.


Характеристики будівельних розчинів

Перш ніж купити будівельні розчини, необхідно розібратися в їх характеристиках. За вагою в сухому стані розрізняють важкі та легкі розчини. Маса важких перевищує 1500 кілограмів на метр. У легенів вона знаходиться на позначці нижче цієї цифри. Вага розчину багато в чому залежить від використаного у складі піску. Легкі піски із пемзи, керамзиту, шлаку або туфти входять до складу легких розчинів. У важких найчастіше використовують кварцовий пісок.


Другою важливою характеристикою можна назвати тип в'язкої речовини. Існують розчини, основу яких лежить одне в'яжуче (наприклад, гіпс, вапно чи цемент). Поєднання двох або більше видів терпкого характерно вже для складних розчинів. Застосування других обгрунтовано різними цілями. В окремих випадках ціна таких розчинів вигідніша, ніж у простих. В інших, застосування кількох в'яжучих необхідно з технічних причин.


Цементний розчин реалізується у двох видах. Перший – це суха суміш. Її можна замовити із запасом і розводити за необхідності. Зручно те, що невикориста суміш не засохне раніше часу. Однак для приготування великої кількості бетону потрібні спеціальні пристрої. Зробити цю роботу вручну буде важко. Якщо потрібен одразу великий об'єм розчину, краще замовити готові цементні розчини. Його доставлять до місця роботи спеціальною машиною-міксером. Що не дозволить суміші застигнути під час транспортування.


Застосування різних розчинів


Бетонні розчини при виконанні різних будівельних робіт. Не обійтися без них під час зведення стін будівель. Штукатурні роботи, внутрішнє оздоблення приміщень, оформлення фасадів - ще кілька видів робіт, які проводять із застосуванням будівельних розчинів. Також бетонний розчин застосовують для створення монолітних споруд.


Де купити будівельний розчин у Києві?

Купити цементний розчин у Києві ви можете у компанії "ТРАНСБЕТОНСТРОЙ". Тут ви знайдете і сухий і готовий розчин, і зможете вибрати склад, враховуючи те, де він надалі застосовуватиметься. Доставка розчинів здійснюється за допомогою спецтехніки. У розпорядженні компанії "ТРАНСБЕТОНБУД" є автобетонозмішувач (автомобіль-бетонозмішувач), що дозволяє доставляти не тільки сухий, але й уже готовий розчин на місце будівництва.

Ціна будівельного розчину для покупців "ТРАНСБЕТОНСТРОЙ" залежатиме від властивостей розчину та від розміру покупки (чим більший обсяг замовлення, тим він вигідніший). Щоб уточнити ціни та умови доставки, варто звернутися в компанію по телефону. Вам допоможуть визначитися з вибором та розрахувати обсяг майбутніх витрат.

Компанія "Transbetonstroy" здійснює доставку "Будівельні розчини" у Києві та Київській області, включаючи такі населені пункти: Фастів, Васильків, Гатне, Чабани, Вишневе, Вишгород, Буча, Ірпінь, Бородянка, Бровари та Бориспіль. Ціни на послуги Ви можете переглянути в прайсі.