Бетон М100 (7,5)

Фільтр
Атрибути
Клас з міцності (B)
Марка по міцності (М)
Рухливість (Р)
Морозостійкість (F)
Особливості
Спосіб доставки
Бетон М100 (7,5)

Бетон БСГ В7,5 Р3 F50 М5
Бетон БСГ В7,5 Р3 F50 М5

1.00 грн.

Компанія «ТрансБетонстрой» займається виробництвом, продажем та доставкою високоякісних бетонних сумішей різноманітних марок та класів. Зокрема, ми можемо замішати та привести в будь-яку точку Києва та області необхідний обсяг бетону М100 В7,5 за оптимальною ціною з гарантією високої якості від виробника.

Бетон марки М100 класу В7,5

Бетон м100 – гарний підготовчий матеріал, який використовується для будівництва несучих конструкцій та основ для створення невеликих монолітних споруд або розташування обладнання невеликої ваги. Незважаючи на те, що бетон В7.5 вважається однією з найнижчих марок, він має досить високу міцність, але його основна перевага в демократичній ціні.

Слід зазначити, що не кожен виробник пропонує бетонні розчини необхідної якості, які б відповідали сучасним ГОСТам. Враховуйте, що від якості матеріалу багато в чому залежить термін експлуатації, функціональність та інші властивості майбутньої будівлі або будь-якого іншого об'єкта. Тому до вибору компанії-виробника варто поставитися з усією увагою. Компанія «ТрансБетонБуд» пропонує бетонні розчини різноманітних марок та класів з доставкою по Києву та області.

Застосування бетону м100 (В7,5)

Представлений розчин найчастіше використовується перед формуванням фундаменту, для підготовчих робіт із заливання «подушки» для пішохідних, велосипедних та садових доріжок. Найкраще він підходить як основа для монтажу плиткового або асфальтобетонного тротуару. Використовувати бетон марки м100 можна також для наступних цілей:

 • створення чорнової підлоги, заливка стяжки;
 • укладання підкладки під вимощення;
 • монтаж та вирівнювання бордюрного каменю;
 • основа фундаменту;
 • реконструкція будівель;
 • виробництво колодязів.

Порівняно хороша міцність дозволяє використовувати м 100 бетон у дорожньому будівництві для створення подушки під малозавантажені дороги. Якщо ж розглянути питання приватного будівництва, то цей розчин застосовується під час заливання веранд, господарських будівель, льохів та ін.

Характеристики бетону марки М100

Найчастіше марка бетону М100 застосовується для проведення підготовчих робіт. При цьому його можна використовувати у промисловому та цивільному будівництві. Застиглий розчин має такі характеристики:

  Щільність - складає в межах 2,37-2,4 т/м.куб. залежно від наповнювача;
 • Морозостійкість - F50-100;
 • Жорсткість – Ж2-Ж4 (після заливання матеріал зберігає свою форму);
 • Рухомість – П2-П4, це досить еластичний матеріал, з яким немає труднощів під час ущільнення;
 • Міцність – матеріал може витримати навантаження до 98 кг/см.кв.;
 • Водонепроникність – W2-W.

Замовляючи клас бетону В7.5 у нашої компанії, можна не сумніватися за високу якість матеріалу та відповідність усім стандартам. Також варто враховувати, що морозостійкість та водонепроникність багато в чому залежить від того, який саме використовувався наповнювач, його фракція. Залежно від цілей використання та вимог замовника, наші фахівці запропонують вам оптимальний варіант розчину.

Ціна на бетон марки М100 в Трансбетонстрой

Варто відзначити, що представлений матеріал є найдешевшим класом товарного бетону. Подібна ціна на бетон М100 обумовлена невеликою концентрацією портландцементу. Вартість представленого матеріалу залежить від кількох факторів:

 • Який використовується наповнювач: керамзит або щебінь;
 • Чи потрібно додати пластифікатор або компоненти для додаткової морозостійкості;
 • Чи потрібна фібра;
 • Концентрація портландцементу на 1 куб. розчину;
 • Обсяг матеріалу, що купується;
 • Відстань доставки.

Вартість бетону м100 розраховується індивідуально для кожного клієнта, після того, як будуть узгоджені всі деталі замовлення.

Купити бетон марки М100 у Києві та області

Основна спеціалізація нашої компанії «ТрансБетонстрой» - продаж якісних бетонних розчинів, що відповідають усім будівельним стандартам. У нас ви можете купити бетон м100 у Києві та області з оперативною доставкою власними міксерами за демократичною вартістю.

До основних переваг нашої компанії можна віднести те, що доставка бетону м100 здійснюється в будь-яку точку столиці або Київської області максимально оперативно. Просто погодьте час, коли розчин має бути на об'єкті, а решту питань ми візьмемо на себе.

Компанія "Трансбетонстрой" здійснює доставку "Бетон М100 (7,5)" у Києві та Київській області, включаючи такі населені пункти: Фастів, Васильків, Гатне, Чабани, Вишневе, Вишгород, Буча, Ірпінь, Бородянка, Бровари та Бориспіль. Ціни на послуги Ви можете переглянути в прайсі.