Бетон F50

Фільтр
Атрибути
Клас з міцності (B)
Марка по міцності (М)
Рухливість (Р)
Морозостійкість (F)
Особливості
Спосіб доставки
Бетон F50

БСГ В15 Р2 F50 ДЗ
БСГ В15 Р2 F50 ДЗ

1899.00 грн.
БСГ В15 Р4 F50 ДЗ
БСГ В15 Р4 F50 ДЗ

2104.00 грн.
БСГ В15 Р3 F50 ДЗ
БСГ В15 Р3 F50 ДЗ

1999.00 грн.
БСГ В15 Р1 F50 ДЗ
БСГ В15 Р1 F50 ДЗ

1857.00 грн.

Бетон класу F50

З настанням холодів на бетонні вироби чекає перевірка на міцність: при мінусових температурах вода всередині пор замерзає і починає розширюватися, викликаючи важкі пошкодження матеріалу. Тому при підборі бетонних сумішей для зведення зовнішніх конструкцій важливо враховувати морозостійкість розчину (F) – здатність зволоженого матеріалу чинити опір ушкоджуючій дії заморожування та відтавання.

Клас морозостійкості визначається числом циклів заморозки та відтавання, яке здатний винести матеріал без втрати щільності більш ніж на 15%. При цьому на стійкість до заморожування впливає не лише структура розчину та спеціальні присадки, а й умови експлуатації – якісна гідроізоляція підвищує морозостійкість пористих матеріалів, а заморожування старого бетону зменшує кількість пор.

У середній смузі стандартом морозостійкості вважається бетон марки F50, що витримує до 50 періодів заморожування без утворення тріщин та сколів. Морозостійкий бетон F50 адаптований до високих навантажень; рівень міцності співвідноситься з характеристиками марок М100-150 та загалом задовольняє запити малоповерхової забудови; при дотриманні технологій кладки виробу з бетону простоять щонайменше сотні років.

Де застосовують бетон F50

Стандартний бетон F50 активно задіяний у внутрішніх роботах: бетонні суміші використовують під час зведення міжкімнатних перегородок, перекриттів, сходів та інших елементів інтер'єру. У регіонах з м'якою зимою допускається застосування бетону F50 під час встановлення зовнішніх стін та заливання фундаментів одноповерхових будівель з якісною гідроізоляцією.

Залежно від складу та конструктивної міцності бетону марки F50 можна знайти застосування в облаштуванні прибудинкових територій; із рідких бетонних сумішей виготовляють елементи дворової інфраструктури:

  • сходи, ганок та вхідні групи;
  • стовпи, пристінки та огорожі;
  • садовий та парковий декор;
  • покриття дворів та доріжок;
  • легкі монолітні конструкції та ЗБВ.

Морозостійкість бетону тісно пов'язана з міцністю; чим щільніший розчин, тим нижче водопоглинання; до того ж міцні бетони менш схильні до поверхневих дефектів, в яких накопичується вода. За рівнем міцності розрізняють декілька класів бетонів F50, які відрізняються за складом та експлуатаційними характеристиками; розглянемо для прикладу три найпопулярніші матеріали.

Легкий бетон F50 В7.5 служить ізолюючою підкладкою для ненавантажених фундаментів, дорожнього полотна, арматури та важких бетонів. Матеріал також підійде для виготовлення бордюрів та монолітних конструкцій з невисоким навантаженням; у будівлях без фундаменту збідненою бетонною сумішшю заливають чорнову підлогу.

Бетон F50 В12.5 – один із найдоступніших матеріалів для виробництва легких ЗБВ; знаходить застосування у внутрішньому оздобленні приміщень та благоустрою дворів; може використовуватися як подушка під дорожнє полотно та матеріал для фундаменту тимчасової споруди. Важкий бетон F50 В22.5 має достатню щільність і вологостійкість для зведення монолітних стін, паль, основ і перекриттів, встановлення парканів та укладання тротуарів.

Купити бетон F50 у Києві

Компанія "Трансбетонстрой" реалізує бетонні суміші F50 з доставкою по Києву та області в оперативні терміни та з гарантією збереження робочих якостей. Онлайн-сервіс звільняє від рутини: вигідно купити партію будматеріалів можна за пару кліків. При цьому ви заощадите час та кошти: ціна бетону марки F50 – одна з найдоступніших у країні, а якість підтверджена міжнародними сертифікатами.

Розцінки за куб морозостійкого бетону вказані у прайсі, але реальна вартість товару з урахуванням персональної знижки завжди нижча за розрахункові значення. Залишіть заявку з контактними даними на сайті, і ми передзвонимо вам для узгодження графіка та обсягу постачання.

Компанія "Трансбетонстрой" здійснює доставку "Бетон F50" у Києві та Київській області, включаючи такі населені пункти: Фастів, Васильків, Гатне, Чабани, Вишневе, Вишгород, Буча, Ірпінь, Бородянка, Бровари та Бориспіль. Ціни на послуги Ви можете переглянути в прайсі.