Розчин кладочний

Розчин кладочний

РК М50 П-8
РК М50 П-8

2066.00 грн.
РК М150 П-12
РК М150 П-12

2986.00 грн.
РК М75 П-12
РК М75 П-12

2367.00 грн.
РК М50 П-12
РК М50 П-12

2263.00 грн.
РК М200 П-8
РК М200 П-8

3191.00 грн.
РК М150 П-8
РК М150 П-8

2908.00 грн.
РК М100 П-8
РК М100 П-8

2531.00 грн.
РК М75 П-8
РК М75 П-8

2197.00 грн.
РК М100 П-12
РК М100 П-12

2645.00 грн.
РК М200 П-12
РК М200 П-12

3346.00 грн.

Особливості вибору розчину кладки

Кладочний розчин - сухий будівельний матеріал, який змішується з водою безпосередньо перед застосуванням. Розчин застосовується для кладки каменю, цегли, блокових матеріалів. Основним сполучним елементом став цемент, іноді глина чи вапно.

Вибираючи розчини для кладки, основну увагу варто звернути на:

  • різновид суміші - залежно від матеріалу, що лежить в основі, розчин може бути цементно-піщаним, цементно-вапняним, цементно-глиняним та вапняним.
  • клас цементу – як основного матеріалу у складі. Чим вищий клас, тим міцніше виходить суміш, тим вище навантаження вона здатна витримати.
  • морозостійкість - здатність суміші витримувати певну кількість циклів заморожування/розморожування
  • температурний діапазон використання - чим ширший діапазон, тим універсальніша суміш. Для кожного виду будівельних робіт вибирається суміш із відповідними показниками.

У магазині Трансбетонбуд можна купити готовий кладочний розчин, індивідуально підібрану за властивостями і характеристиками для вирішення певного будівельного завдання.

Готовий розчин кладки

Для того щоб приготувати розчин кладки самостійно необхідно окремо закупити всі складові компоненти, а також спеціалізоване обладнання, яке допоможе змішати інгредієнти в готовий розчин кладки. У процесі приготування суміші необхідно керуватися технологічними нормами та стандартами, чітко відмірюючи необхідну кількість кожного компонента. Залежно від того, для яких робіт призначений розчин кладки, кількість кожної складової буде змінюватися. Це довга та складна робота, яка не терпить помилок.

У виробничих умовах все відбувається набагато простіше та легше. Тут є необхідне устаткування очищення компонентів від домішок, і навіть точного виміру необхідної кількості кожного компонента. Крім основних комплектуючих, суміш додаються різні пластифікатори і добавки, які покращують експлуатаційні властивості суміші, а також роблять роботу з нею набагато комфортніше і швидше. До складу входять виключно якісні компоненти, які проходять контроль у лабораторних умовах. Вартість розчину кладки залежить від марки та призначення. Купити готову стає вигіднішим рішенням, яке забезпечить швидкість, зручність кладки, гарантує бездоганну міцність та надійність розчину після застигання.

Ціна на розчин кладки в Трансбетонстрой

Вибираючи розчин кладки рекомендується звертати увагу на основні характеристики та призначення суміші. Від цього залежатиме не лише якість кладки, а й вартість суміші. На підсумковий цінник впливають такі чинники, як клас цементу, наявність додаткових компонентів, і навіть виробник суміші. Ціна на розчин кладки в Києві за куб однозначно вище звичайного цементу. Але й за характеристиками вона значно оминає стандартний цементний склад.

Кладочні суміші можуть бути стандартного сірого кольору або кольорові. Спеціальні барвники, які входять до складу, дозволяють підібрати розчин, який зробить готову конструкцію не просто міцною, а й естетично привабливою. У нашому інтернет магазині представлений великий вибір різних сумішей для кладки, що дозволяє вибрати ідеальний за складом і характеристиками розчин для кладки стін з клінкерної цегли, а також бетонних блоків та інших будівельних матеріалів.

Купити розчин кладки в Києві та області з доставкою

Будівельні роботи вимагають застосування спеціальних розчинів та сумішей, які забезпечують міцність, надійність та безпеку різних конструкцій. Готовий розчин кладки вважається одним з найбільш затребуваних будівельних матеріалів, без якого не зможе обійтися жодна будова. Стіни та перегородки створюються з різних за своїми властивостями та призначенням матеріалів. Тому, купити кладочний розчин в Києві та області необхідно з урахуванням характеристик будівельного матеріалу, а також майбутніх експлуатаційних умов і навіть кольору облицювання.

У магазині Трансбетонстрой представлений великий вибір сумішей для кладки. У каталозі можна переглянути та купити розчини для кладки від відомих будівельних брендів. Переваги нашого інтернет-магазину:

  • низькі ціни
  • висока якість продукції
  • консультаційна допомога у процесі вибору сумішей
  • великий вибір супутніх товарів
  • оперативна обробка замовлення
  • доставка здійснюється по місту Київ та області у найкоротші терміни.

Трансбетонстрой – компанія з багаторічним досвідом роботи. Співпрацюємо з оптовими та роздрібними покупцями. Для отримання більш детальної інформації про наявність та умови оформлення покупки, а також за бажання отримати допомогу у виборі певного виду будівельного матеріалу, іншим телефонувати нам за вказаними на сайті контактними даними.

Компанія "Transbetonstroy" здійснює доставку "Розчин кладочний" у Києві та Київській області, включаючи такі населені пункти: Фастів, Васильків, Гатне, Чабани, Вишневе, Вишгород, Буча, Ірпінь, Бородянка, Бровари та Бориспіль. Ціни на послуги Ви можете переглянути в прайсі.