Бетон М400 (В30)

Фільтр
Атрибути
Клас з міцності (B)
Марка по міцності (М)
Водонепроникність (W)
Рухливість (Р)
Морозостійкість (F)
Особливості
Спосіб доставки
Бетон М400 (В30)

БСГ В30 Р2 F200 W6 ДЗ
БСГ В30 Р2 F200 W6 ДЗ

3180.00 грн.
БСГ В30 Р3 F200 W6 ДЗ
БСГ В30 Р3 F200 W6 ДЗ

3333.00 грн.
БСГ В30 Р4 F200 W6 ДЗ
БСГ В30 Р4 F200 W6 ДЗ

3444.00 грн.
БСГ В30 Р5 F200 W6
БСГ В30 Р5 F200 W6

2896.00 грн.

Шукаєте якісний бетон з доставкою у Києві та області – компанія «ТрансБетонСтрой» готова запропонувати свої послуги. Наші фахівці замішають розчин відповідно до всіх стандартів, після чого оперативно доставлять для проведення будівельних робіт. Якість та розумні ціни гарантовані кожному клієнту.

Бетон марки М400 класу В30

Кожна бетонна суміш, залежно від міцності, діляться на кілька класів: бетон В3.5 і до В60, а також різні марки: бетон М50 і М800. Представлені показники вказуються в ролі індексу бетону, за рахунок чого можна визначити, який саме тиск і навантаження зможе витримати матеріал або вироби з нього. Бетон марки М400 класу В30 – це повністю готовий до застосування цементний розчин, який використовується для різноманітних цілей: несучі стіни, плити перекриття, балки, колони, фундаменти.

Розчин може замішуватися безпосередньо на будівельному об'єкті за допомогою ручного інструменту або електробетономішалки. При цьому необхідно дотримуватися пропорцій, використовувати якісну сипучу суміш. Якщо вам потрібний представлений бетон у досить великому обсязі, то його можна замішувати партіями або ж піти куди більш простим шляхом – замовити готовий бетонний розчин у нашої компанії, який відповідає всім вимогам, з доставкою.

Застосування бетону М400 В30

Представлений матеріал активно використовується під час будівельно-ремонтних робіт у будівництві споруд з великим навантаженням, у місцях з нестійким ґрунтом або підвищеною вологістю: будівництві мостів для автотранспорту та залізниць, його застосовують при будівництві багатоповерхових будинків, заливанні плит перекриття.

У нашій компанії ви можете замовити м 400 бетон високої якості у необхідній кількості. Ми співпрацюємо з різноманітними клієнтами – частими замовниками та великими будівельними компаніями, доставляючи бетон марки м400 б30 безпосередньо на будівельний об'єкт.

Характеристики бетону марки М400 В30

Від якості будівельного розчину залежить термін експлуатації об'єкта після завершення всіх будівельних робіт. Відповідно, марка бетону м400 має відповідати певним стандартам:

  1. ступінь морозостійкості F50;
  2. за міцністю матеріал повинен витримувати максимальне навантаження до 392,9 кгс/см2;
  3. рівень водонепроникності дорівнює W6;
  4. рухливість складає П1-П5;
  5. жорсткість: Ж1-Ж4.

Наша компанія завжди чітко дотримується сучасних стандартів у виробництві будівельного розчину. Клас бетону В30 називається важким бетонним розчином. Такі бетонні суміші мають щільну структуру, яка утворюється за допомогою змішування основних інгредієнтів у вигляді піску, води, цементу, а також спеціальних заповнювачів, якими можуть виступати натуральний камінь діабаз, вапняк, гравій або граніт, що має велику фракцію. У категорії важких знаходиться ряд розчинів, в основі яких лежать дрібнофракційні заповнювачі. При цьому показник щільності для важких бетонів становить від 1800 до 2500 кг/м3, дозволяючи цим використовувати матеріал, як основу з високою здатністю навантаження.

Ціна на бетон марки м400 в Трансбетонстрой

Головна перевага нашої компанії в тому, що у нас завжди є лояльна цінова політика. У порівнянні з конкурентами ціна бетону м400, не стане вам непідйомною сумою і не буде дорожче приготування розчину партіями на будівельному об'єкті. Ціна на бетон b30 залежить від кількох параметрів:

  • скільки вам потрібно готового розчину;
  • терміновість замісу та доставки;
  • віддаленість транспортування готової суміші.

Розрахувати остаточну вартість наданої послуги можна під час замовлення. Зверніться до наших менеджерів, щоб узгодити всі деталі.

Купити бетон марки м400 у Києві та області

Набагато вигідніше купити бетон м400 b30 у Києві та області з доставкою у професіоналів компанії «ТрансБетонСтрой». Ми підберемо бетонний розчин з необхідними властивостями, організуємо доставку на будівельний об'єкт клієнта в межах Київської області за рахунок бетономішалок. Доставка бетону марки М400 обійдеться порівняно невелику ціну, оскільки у нас є свій парк будівельної техніки. У нашому асортименті представлений великий вибір бетону популярних марок, що повністю відповідають усім сучасним стандартам якості.

Компанія "Трансбетонстрой" здійснює доставку "Бетон М400 (В30)" у Києві та Київській області, включаючи такі населені пункти: Фастів, Васильків, Гатне, Чабани, Вишневе, Вишгород, Буча, Ірпінь, Бородянка, Бровари та Бориспіль. Ціни на послуги Ви можете переглянути в прайсі.