Бетон М500 (В40)

Фільтр
Атрибути
Клас з міцності (B)
Марка по міцності (М)
Водонепроникність (W)
Рухливість (Р)
Морозостійкість (F)
Особливості
Спосіб доставки
Бетон М500 (В40)


Будівництво спеціальних споруд та складних конструкцій, розрахованих на великі навантаження та експлуатацію за будь-яких погодних умов, передбачає застосування високоякісних будівельних матеріалів. Одним із таких матеріалів є бетон b40, який має відмінні характеристики, що забезпечують безпечну експлуатацію споруд протягом тривалого часу. Цей унікальний матеріал використовується там, де потрібна дуже велика міцність, водонепроникність та стійкість до агресивних середовищ. Належить до важких марок, до складу яких у відповідних пропорціях входять цемент, пісок, щебінь та вода. Цемент є основним компонентом, який забезпечує високу міцність та довговічність. Пісок заповнює порожнечі між щебенем та цементом. Щебінь забезпечує стійкість до стиснення. Для того, щоб покращити властивості матеріалу, додаються пластифікатори, які покращують рухливість, захищають від проникнення води, зменшують усадку та утворення тріщин. Оскільки ціна бетону М500 досить висока, його недоцільно використовувати для будівництва житлових та громадських будівель.

Характеристики бетону М500 (В40)

Властивості, які має марка бетону b40, безпосередньо залежить від класу міцності та ступеня водонепроникності. Клас міцності визначає, який тиск може витримати бетон на стиск. Марка водонепроникності показує ступінь захисту від проникнення води та інших рідин. Позначення, яке має бетон 40 м500, означає, що на площу 1 м2 максимальний тиск може становити 500 МПа. Це один з найміцніших видів бетону, цей показник навіть вищий, ніж у деяких металів. Марка водонепроникності W8 означає, що матеріал при 8 тиску атмосфер не пропускає воду. Ще одна важлива характеристика, яка безпосередньо впливає на термін експлуатації споруд – морозостійкість F200. Це означає, що матеріал витримує 200 циклів заморожування та розморожування, які не впливають на його міцність.

Область застосування бетону М500 (B40)

Характеристики, якими володіє бетон М500, розраховані на вирішення складних будівельних завдань. Матеріал застосовується у випадках, коли потрібно забезпечити максимальну надійність та довговічність конструкцій. Бетон класу b40 використовується для таких споруд:

  • Автомобільні та залізничні мости, естакади, важливі для збільшення пропускної спроможності магістралей, забезпечення безперебійної роботи автомобільного та залізничного транспорту, вантажних та пасажирських перевезень. Оскільки мостами та естакадами одночасно проїжджає багато транспортних засобів, вони повинні витримувати великі навантаження. При цьому конструкції зазнають різних природних факторів: сильний вітер, дощ, сніг, різкі перепади температури, ультрафіолетове випромінювання. Бетон м500 гарантує надійну та безпечну експлуатацію естакад мостів тривалий час.
  • Тунелі, метро, підземні паркування. Бетон В40 забезпечує високу міцність конструкцій, стійкість до великого тиску ґрунту, дії підземних вод, хімічних реагентів, можливих землетрусів.
  • Чаші басейнів, які використовуються для накопичення та зберігання води. Міцність та водонепроникність бетону М500 забезпечують надійність та безпеку використання басейнів протягом тривалого періоду часу без просочування води в ґрунт.

Купити бетон м500 в40 у Києві

Якщо потрібен якісний бетон в40, відмінний варіант ― скористатися послугами компанії Трансбетонбуд. Матеріал відповідає всім технічним вимогам, стандартам якості та безпеки. Відмінні характеристики бетону обумовлені використанням якісної сировини, з якої він виготовляється: цемент, пісок, щебінь, спеціальні добавки. Сучасне обладнання забезпечує рівномірне змішування та дозування компонентів. Доставка на об'єкти здійснюється своєчасно, у спеціальних бетонозмішувачах, у яких підтримується оптимальна температура та консистенція. Невисока вартість бетону в40 від компанії Трансбетонбуд забезпечує конкурентоспроможність матеріалу. Враховуються всі вимоги та побажання кожного клієнта.

Компанія "Трансбетонстрой" здійснює доставку "Бетон М500 (B40)" у Києві та Київській області, включаючи такі населені пункти: Фастів, Васильків, Гатне, Чабани, Вишневе, Вишгород, Буча, Ірпінь, Бородянка, Бровари та Бориспіль. Ціни на послуги Ви можете переглянути в прайсі.