Бетон високоміцний

Фільтр
Атрибути
Клас з міцності (B)
Марка по міцності (М)
Водонепроникність (W)
Рухливість (Р)
Морозостійкість (F)
Особливості
Спосіб доставки
Бетон високоміцний


Призначення та застосування високоміцного бетону

Спеціальний бетон – це багатокомпонентний будматеріал, який витримує екстремальні конструктивні навантаження (60–150 МПа) за рахунок особливого складу та вдосконалених технологій виготовлення розчину. Суперпластифікатори та модифікуючі добавки наділяють спецбетон високою міцністю на вигин, розтягування та стиск, підвищують стійкість до агресивних середовищ та захищають арматуру від корозії.

Високоміцний бетон використовують при зведенні висотних будівель, складних та високонавантажених конструкцій, таких як мости, дамби, тунелі, підземні сховища, морські платформи тощо. Застосування спецбетону при заливанні несучих стін, балок, ферм, колон, фундаментів та інших споруд, що зазнають великих стискаючих навантажень, зменшує товщину та вагу конструктивних елементів без втрати міцності та стійкості.

Відмінність спецбетону від стандартного бетону

До недавнього часу до спецбетонів зараховували суміші, починаючи від B40, проте практика показує, що для досягнення бажаних характеристик міцності потрібен спецбетон класу В60–В80. Спеціальні бетони в порівнянні зі стандартними марками В30 і В35 мають більш складний склад і містять велику кількість комплексних модифікуючих добавок для зниження водно-цементного співвідношення, поліпшення міцності, зручності та опірності агресивним середовищам.

Вартість ЗБВ з бетону В55 і В80 приблизно однакова, проте високоміцний бетон менш схильний до розтріскування і раннього зносу, ніж стандартні важкі бетони на кшталт В50. Залежно від сфери застосування, підбору модифікаторів та співвідношення інгредієнтів розрізняють кілька типів високоміцних бетонів:

  • гідротехнічний – надводний та підводний, масивний та безмасивний, для напірних та безнапірних конструкцій;
  • жаростійкий – з додаванням вогнетривких компонентів;
  • електроізоляційний – з неметалевою арматурою;
  • хімічно стійкі бетони – кислототривкі, лугостійкі та солестійкі;
  • легкі пористі бетони – замінюють цеглу та камінь;
  • особливо важкі та антирадіаційні бетони.

Склад та рецептура спеціального бетону

При виготовленні спецбетону використовують цемент М550–М600 вкрай дрібного помелу (4000–5000 кв.см/грам) – чим активніша площа, тим сильніший зв'язок між частинками. Для покращення зчеплення цементних зерен спецбетони містять мікронаповнювачі - мікрокремнезем, метакаолін, подрібнені шлаки та вулканічні породи, винесення золи тощо. Порожнечі між зернами заповнюють щільним мінеральним борошном; за рахунок невеликого розміру частинок бетон високоміцний зберігає високу рухливість і зручність.

Пластифікатори та модифікуючі добавки підбирають, виходячи з призначення матеріалу; застосування комплексних модифікаторів, покритих водорозчинною плівкою, продовжує термін зберігання сумішей і спрощує перевезення розчину. Полімерні добавки поглинають надлишки вологи, зменшують осад і запобігають появі тріщин при затвердженні бетону.

Підбір правильної марки спеціального бетону

Марка високоміцного бетону характеризує експлуатаційні якості готового складу – міцність на стиск (M800–B2000) та осьове розтягування (Bt2,0–Bt4,8), водонепроникність (W8–W20), морозостійкість (F150–F1000) . На якість суміші також впливає дотримання технології виробництва – компоненти спецскладів потребують ретельного дозування та перемішування.

Як правило, високоміцні бетони набувають для вирішення специфічних інженерних завдань; Для правильного підбору матеріалу важливо розумітися на властивостях наповнювачів і функціональних добавок. При замовленні будматеріалів у ТОВ «Трансбетонбуд» можна отримати професійну консультацію щодо підбору спецсуміші з відповідними властивостями - фахівці з профільною освітою роз'яснять, який бетон найкраще підходить для ваших цілей.

Вдаючись до послуг кваліфікованого консультанта, ви заощадите на закупівлі будматеріалів і уникнете переплат, купуючи бетони високих марок у тих випадках, коли їх застосування необґрунтоване. Рекомендації щодо підбору спецсумішей засновані на чинних нормативах та технічних стандартах; ми зацікавлені у довгостроковій співпраці та пропонуємо спецбетони вищої якості за найкращою ціною!

Купити спецбетон у Києві та області

ТОВ «Трансбетонбстрой» постачає широкий асортимент високоміцних бетонів українського виробництва для вирішення складних та нестандартних інженерних завдань. На сайті компанії представлений прайс-лист з актуальними пропозиціями та розцінками, проте ціна спецбетону розраховується індивідуально; пропонуючи високоміцний бетон купити на вигідних умовах, ми нараховуємо персональні знижки за кожне замовлення.

Ціна на високоміцний бетон в Трансбетонбуд

Марка бетону Ціна за 1 м3
Високоміцний бетон БСГ В35 (М450) Р3 F200 W6 3333.00 грн
Високоміцний бетон БСГ В40 (М500) Р3 F200 W6 3547.00 грн
Високоміцний бетон БСГ В35 (М450) Р4 F200 W6 3439.00 грн
Високоміцний бетон БСГ В40 (М500) Р4 F200 W6 3665.00 грн
Високоміцний бетон БСГ В40 Р4 F200 W8 М500 3712.00 грн
Високоміцний бетон БСГ В50 Р4 F200 W10 М700 4246.00 грн
Високоміцний бетон БСГ В55 Р4 F200 W10 М700 4371.00 грн
Високоміцний бетон БСГ В60 Р4 F200 W10 М800 4627.00 грн
Високоміцний спецбетон БСГ В60 Р5 F200 W12 М800 4795.00 грн

Також можлива оренда спецтранспорту та доставка бетону на об'єкт у оперативні терміни; ареал поставок – Київ та область. Ми відкриті для діалогу і готові обговорити умови угоди у зручний для вас час – залиште заявку з контактними даними, і черговий менеджер зв'яжеться з вами за першої можливості!

Компанія "Трансбетонстрой" здійснює доставку "Бетон високоміцний" у Києві та Київській області, включаючи такі населені пункти: Фастів, Васильків, Гатне, Чабани, Вишневе, Вишгород, Буча, Ірпінь, Бородянка, Бровари та Бориспіль. Ціни на послуги Ви можете переглянути в прайсі.