Розчин цементно-вапняний

Розчин цементно-вапняний

РКВ М200 П-8
РКВ М200 П-8

2878.00 грн.
РКВ М75 П-8
РКВ М75 П-8

2704.00 грн.
РКВ М100 П-8
РКВ М100 П-8

2770.00 грн.
РКВ М150 П-8
РКВ М150 П-8

2822.00 грн.

Наша компанія «ТрансБетонстрой» займається продажем різноманітних будівельних матеріалів, зокрема цементно-вапняного розчину для широкої сфери використання у будівництві. Ви можете замовити його для виконання різних завдань у будь-якому необхідному обсязі.

Цементно вапняний розчин у Трансбетонстрой

Цементно вапняні розчини використовують для різноманітних цілей: для штукатурки внутрішніх та зовнішніх стін, для кладки цегли, побілки стін та стель, створення декоративної штукатурки та іншого. Винятком є лише приміщення з високою вологістю. Цементно-вапняний розчин має чудові зчіпні здібності з бетонними стінами та іншими поверхнями. Якщо вам необхідний даний матеріал для проведення будівельних або оздоблювальних робіт на об'єкті, то ви можете замовити його за оптимальною ціною нашої компанії.

Особливості та правила використання цементно-вапняного розчину

Розчин цементно вапняний – це суміш води та гашеного вапна як в'яжучий компонент, куди також додається цемент, дотримуючись пропорцій відповідно до цілей будівництва. В результаті додавання води під час приготування розчину формується пластична тістоподібна маса, застосовується для оздоблення, побілки стін, створення декоративної штукатурки та інших цілей.

Наведений розчин може похвалитися кількома перевагами:

 • хороші показники пластичності;
 • відмінне зчеплення з усіма поверхнями: бетон, цегла, штукатурка, камінь;
 • антисептичні якості, що робить розчин оптимальним рішенням для обробки дерев'яних поверхонь;
 • після затвердіння поверхня не покривається тріщинами;
 • пригнічення розвитку цвілі та грибка.

Основний мінус розчину – низький рівень вологостійкості, тому найчастіше його не використовують у приміщеннях, де вологість більша за 65%. Його можна застосовувати під час робіт кладки, але варто враховувати, що в порівнянні з цементним розчином, його міцність нижче.

Готовий цементно-вапняний розчин

До основних переваг цієї суміші можна віднести те, що вона в змозі регулювати вологість у приміщенні, а також з нею досить легко працювати – розчин пластичний і має збільшений термін схоплювання. У той же час його варто обережно використовувати в приміщеннях з високою вологістю і під час проведення зовнішніх робіт, оскільки він не такий міцний і довговічний, у порівнянні з цементним розчином.

Розчин готовий цементно-вапняний може похвалитися цілою низкою переваг:

 • не потрібно замішувати – вапняно-цементна суміш доставляється відразу на об'єкт і повністю готова до використання;
 • економія часу – після приїзду машини на об'єкт можна відразу приступати до будівельних робіт;
 • оптимальні пропорції – щоб розчин відповідав усім стандартам якості, неодмінно варто дотримуватися пропорцій води та сухої суміші, чого набагато простіше досягти при замовленні готового розчину;
 • доставка розчину у великому обсязі – якщо на об'єкті плануються масштабні роботи з використанням великої кількості вапняно-цементної суміші, то доцільніше замовити доставку вже готового розчину у необхідному обсязі;
 • безпека – під час замісу відбувається лужна реакція, тому потрібно завжди захищати очі та відкриті ділянки шкіри, замовлення готового розчину дозволяє убезпечити працівників.

У нашій компанії «ТрансБетонстрой» ви можете замовити розчин готовий цементно-вапняний у будь-якому необхідному обсязі з доставкою прямо на об'єкт у будь-якій точці Києва та області.

Ціна на цементно-вапняний розчин

Якщо ви шукаєте найдемократичнішу вартість цементно-вапняного розчину, при цьому не хочете сумніватися як матеріал, то неодмінно варто звернутися до компанії «ТрансБетонСтрой». Багаторічний досвід роботи в даній сфері дозволив досягти першокласного сервісу.

Підсумкова ціна на цементно-вапняні розчини залежить від декількох факторів:

 • який обсяг матеріалу потрібен для проведення будівельних робіт;
 • віддаленість доставки;
 • як швидко буде використано матеріал на місці (враховується простий машини на об'єкті).

Наша компанія пропонує конкурентоспроможні ціни на якісний розчин. У порівнянні з самостійним приготуванням розчину на об'єкті, замовлення готового – це доцільне рішення, яке дозволяє заощадити час та отримати якісний матеріал для штукатурки, кладки та інших робіт, приготований з дотриманням чітких пропорцій.

Купити цементно-вапняний розчин

Якщо на об'єкті плануються масштабні роботи з використанням даного розчину, то не обов'язково закуповувати безліч мішків сухої суміші та готувати його безпосередньо на об'єкті. Набагато простіше цементно вапняний розчин купити у Києві та області у нашої компанії «ТрансБетонСтрой» за оптимальною ціною. Ми займаємося постачанням вже причетних розчинів на спеціальній техніці, які повністю готові до застосування на об'єкті. Вам потрібно тільки зв'язатися з нами та обговорити всі деталі поставки суміші: коли саме потрібен розчин, в якому обсязі та інше.

Нашими спеціалістами здійснюється доставка цементно вапняного розчину до будь-якої точки Києва та області. Це набагато простіше, ніж робити приготування розчину на місці. Від вас потрібно лише дзвінок, а решту ми беремо на себе.

Компанія "Transbetonstroy" здійснює доставку "Розчин цементно-вапняний" у Києві та Київській області, включаючи такі населені пункти: Фастів, Васильків, Гатне, Чабани, Вишневе, Вишгород, Буча, Ірпінь, Бородянка, Бровари та Бориспіль. Ціни на послуги Ви можете переглянути в прайсі.