Бетон зимовий

Фільтр
Атрибути
Клас з міцності (B)
Марка по міцності (М)
Водонепроникність (W)
Рухливість (Р)
Морозостійкість (F)
Особливості
Спосіб доставки
Бетон зимовий

Бетон БСГ В7,5 Р3 F50 М5
Бетон БСГ В7,5 Р3 F50 М5

1.00 грн.
Бетон БСГ В12,5 Р3 F50 М5
Бетон БСГ В12,5 Р3 F50 М5

1.00 грн.
Бетон БСГ В15 Р3 F50 М5
Бетон БСГ В15 Р3 F50 М5

1.00 грн.

Продаж бетону - це основа нашого бізнесу. Ми спеціалізуємося на виробництві та реалізації високоякісних бетонних сумішей. Для роботи в холодний період року ми пропонуємо спеціальні зимові види бетону, що містять протиморозні добавки. Вони запобігають замерзанню води і руйнуванню структури розчину. Ми гарантуємо своєчасну доставку і надаємо кваліфіковані консультації щодо застосування наших матеріалів, повністю задовольняючи потреби будівельних компаній.

Бетон - це один із найпоширеніших будівельних розчинів, який використовується для заливання фундаментів, при виготовленні стінових панелей та інших залізобетонних виробів, для зведення монолітних конструкцій тощо. До його складу входить цемент, заповнювач (пісок, щебінь або інший зернистий матеріал) та вода.


Саме через наявність у складі води працювати зі звичайним бетоном у холодну пору року неможливо. При замерзанні вода розширюється, і руйнує кристалічну структуру бетону, що сформувалася.


Замовити морозостійкі розчини в Києві

Але сучасні технології та рішення дозволяють працювати з бетоном при температурі до -15 градусів і навіть за сильніших морозів. Для цього використовується зимовий бетон. За складом він може бути ідентичний літньому, або містити спеціальні протиморозні присадки. Зимовий бетон відрізняється від літнього тим, що доставка цього розчину із заводу здійснюється ще гарячим. А завдання робітників на будмайданчику – зберегти та підтримувати температуру розігрітого бетону. Замовити зимовий бетон у Києві можна у компанії «ТрансБетонБуд». За 10 років роботи ми змогли зробити так, щоб ціна бетону була оптимальною, а якість - максимально високою.


Як не дати суміші охолонути?


Існує 5 способів, як не дати воді у складі бетону замерзнути:

  • Метод конвекції: над бетоном, залитим в опалубку, встановлюється намет із поліетиленової плівки або іншого щільного матеріалу. У порожнечу між шатром та бетоном за допомогою теплових гармат нагнітається гаряче повітря. Протягом 1-3 діб бетон застигає наполовину;
  • Метод термосу: бетон заливається в утеплену опалубку і накривається утеплювачем зверху. Чим більший обсяг бетону, тим краще в ньому зберігатиметься висока температура. Контролювати її потрібно не менше, ніж двічі на добу;
  • Електропідігрів. Цей спосіб за нинішніх цін на енергоносії є нерентабельним. Принцип методу полягає в тому, що в бетонну конструкцію відразу після заливання бетону вставляють арматурні стрижні та підключають їх до електромережі на 30-80 кВт. Бетон та арматура створюють високий опір, за рахунок чого електрична енергія переходить у теплову;
  • ПМД - метод використання спеціальних протиморозних добавок. При слабких морозах може бути звичайна технічна сіль, яка знижує температуру замерзання води від 0 до -3 градусів за Цельсієм. При сильніших морозах застосовуються ефективніші добавки. Їхня кількість у готовому розчині повинна бути не нижче 2% і не вище 10%;
  • Холодний бетон. До його складу входять від 10 до 15% ПМД, але застигати він буде дуже і дуже довго. 50% запланованої міцності він набере приблизно за 4 тижні.

Методи підтримання температури бетону можна комбінувати між собою.


Де купити морозостійкий бетон з доставкою?

Якщо замовляти зимовий бетон із доставкою, то бетономішалки привезуть його ще досить гарячим та повністю готовим до заливання. А головне, що час доставки обговорюється телефоном. Це означає, що вас не застануть зненацька і будівельна суміш приїде точно у призначену годину. Це ще одна причина купити бетон у Києві у компанії «ТрансБетонБуд»!

Компанія "Трансбетонстрой" здійснює доставку "Бетон зимовий" у Києві та Київській області, включаючи такі населені пункти: Фастів, Васильків, Гатне, Чабани, Вишневе, Вишгород, Буча, Ірпінь, Бородянка, Бровари та Бориспіль. Ціни на послуги Ви можете переглянути в прайсі.