Дрібнозернистий бетон

Фільтр
Атрибути
Клас з міцності (B)
Марка по міцності (М)
Водонепроникність (W)
Рухливість (Р)
Морозостійкість (F)
Особливості
Спосіб доставки
Дрібнозернистий бетон


Особливості дрібнозернистого бетону

Цементно-піщаний дрібнозернистий бетон (МБ) – вид важкого бетону, у якого розмір фракцій піску та щебеню не перевищує 5 та 10 мм та в середньому становить 2,5 мм при щільності 2000–2800 г/куб. см. В'язким засобом служить цемент високих марок, а як заповнювач використовують дрібний пісок і відсів доменного шлаку. Тонкофракційні заповнювачі знижують пористість матеріалу; в'язка однорідна консистенція розчину спрощує кладку та покращує показники міцності, морозостійкості та вологонепроникності.

Де використовують дрібнозернистий бетон

  • Виробництво дорожніх покриттів, плитки та бордюрів;
  • Виготовлення бетонних виробів методом відливу;
  • Закладення тріщин і стиків;
  • Облаштування гідроізоляції та стяжки;
  • Створення тонкостінних конструкцій з густим армуванням;
  • Зведення споруд на піщаних та щебеневих ґрунтах.

Внесення до складу суміші вапнякового борошна, золи, кремнезему та інших присадок дозволяє отримувати матеріали із заданими властивостями. Залежно від інгредієнтів та співвідношення цементу та води у складі розчину бетони набувають різної міцності на стиск, яка характеризується маркою (М) та класністю бетону (В).

Найлегша марка – бетон дрібнозернистий В15 використовується для вирівнювання стін та стяжок; у малоповерховому будівництві допускається застосування як основну марку при зведенні будівель, перекриттів та сходових маршів заввишки не більше двох поверхів. Більш щільний дрібнозернистий бетон В20 підходить для зведення малонавантажених фундаментів, стін і сходів в котеджах і багатоквартирних будинках.

У промисловій та висотній забудові затребуваний бетон дрібнозернистий В25 – надійний матеріал для створення навантажених конструкцій, що регулярно піддаються впливу вологи та температурних перепадів. Високоміцний бетон дрібнозернистий В30 майже не пропускає воду і має підвищену холодостійкість, тому його застосовують на промислових об'єктах у регіонах із затяжними та холодними зимами.

Купити дрібнозернистий бетон у Києві

Компанія «Трансбетонстрой» у стислий термін забезпечить сертифікованими будматеріалами від провідних українських виробників для реалізації проектів будь-якого ступеня складності. Пропонуємо вигідно купити бетон дрібнозернистий із комплексним супроводом угоди – від консультацій щодо підбору марки бетону до транспортування на об'єкт. Підприємство має власну базу спецтранспорту для перевезення будматеріалів; організується доставка по Києву та області самоскидом або автобетономішалкою залежно від марки бетону та відстані до об'єкта.

Дрібнозернистий бетон ціна з доставкою від Трансбетонстрой

Актуальні ціни за кубометр бетону вказані у прайс-листі на сайті компанії; Проте підсумкова ціна продукції в більшості випадків нижче розрахункового значення. На кожне замовлення надаються персональні знижки; наша ціна на дрібнозернистий бетон після перерахунку – одна з найлояльніших у столичному регіоні.

Прямі поставки із заводів та дотримання технології вантажоперевезень мінімізують витрати в особі комісій та нецільових втрат матеріалу, тому доставка по Києву та області нашим транспортом обходиться дешевше, ніж самовивіз. Розмір партії та графік поставок обговорюються індивідуально; залиште на сайті заявку з контактними даними, і ми прийдемо до взаємовигідної угоди!