Бетон Р2

Фільтр
Атрибути
Клас з міцності (B)
Марка по міцності (М)
Водонепроникність (W)
Рухливість (Р)
Морозостійкість (F)
Особливості
Спосіб доставки
Бетон Р2

БСГ В20 Р2 F200 W6 ДЗ
БСГ В20 Р2 F200 W6 ДЗ

1999.00 грн.
БСГ В25 Р2 F200 W6 ДЗ
БСГ В25 Р2 F200 W6 ДЗ

2560.00 грн.
БСГ В15 Р2 F50 ДЗ
БСГ В15 Р2 F50 ДЗ

1899.00 грн.
БСГ В30 Р2 F200 W6 ДЗ
БСГ В30 Р2 F200 W6 ДЗ

3180.00 грн.

Рухливість бетону (П) – основний показник зручності роботи із сумішшю, що характеризує здатність розчину рівномірно розтікатися по робочих поверхнях, заповнювати форми та обходити перешкоди. Напівсухий бетон П2 має низьку рухливість і потребує примусового ущільнення, зате виграє в міцності та конструктивній жорсткості. З цієї причини бетон Р2 незамінний при зведенні монолітних фундаментів і простих навантажених конструкцій у стислий термін – швидке затвердіння бетону із збереженням характеристик міцності задає високий темп будівництва.

Склад бетону П2 та його особливості

Напівсухий бетон рухомості П2 відрізняє мінімальний вміст води; основою розчину служить портландцемент М400-М500; вода додається у суміш перед безпосереднім використанням. Велика фракція представлена гравійним, гранітним або вапняковим щебенем, дрібну фракцію складає безпримісний пісок; при необхідності вносяться функціональні добавки – пластифікатори, антифризи, гідрофобізатори та антисептики.

Низький вміст води в бетоні П2 прискорює затвердіння, підвищує міцність конструкцій, зменшує осад і зберігає однорідну структуру при перевезенні на далекі відстані. Бетонні суміші перевозять у самоскидах; при вивантаженні матеріал утворює рівну гірку, яка може зберігатися на будмайданчику під брезентом або водонепроникною плівкою.

Малорухливий бетон Р2 погано проникає у важкодоступні ділянки опалубки, через що в бетонних виробах утворюються порожнечі, які видаляють шляхом віброущільнення та штикування. Тому бетон П2 не підходить для заливання бетонних конструкцій складної конфігурації і густим розташуванням арматурних стрижнів. Для подачі суміші не варто користуватися бетононасосом, інакше можливе засмічення каналу, що подає, і порушення технології монтажу.

Застосування бетону класу Р2

Асортимент напівсухих бетонних сумішей включає склади різної міцності – бетони марки П2 М100–400 успішно застосовують у різних сферах будівництва. Важливо підібрати склад потрібного класу – у житловій та комерційній забудові різні вимоги до характеристик міцності бетонних конструкцій. Бетони П2 представлені класами В75-В30; у недорогі легкі суміші затребувані в малоповерховому будівництві, з важких бетонів П2 В25 та П2 В30 виготовляють спецконструкції та спецпокриття промислового призначення, включаючи опори мостів, підземні сховища та покриття ЗПС.

У котеджній забудові немає екстремальних навантажень, тому для зведення монолітних стін, фундаментів, сходів, балок, ригелів та перекриттів застосовують бетони середньої міцності – П2 В15, П2 20 та П2 В22,5. Водостійкі склади класу W4 та вище застосовують для облаштування басейнів, колекторів та інших гідротехнічних споруд цивільного призначення.

При впорядкуванні прибудинкової ділянки допустимо використання збіднених сумішей: наприклад, тонкий бетон П2 В7,5 відмінно впорається із заливкою майданчиків та доріжок, виготовленням бордюрів та укладанням чорнової підлоги в будівлі без фундаменту. При будівництві дороги бетон класу В7,5 використовують як підкладку під дорожнє полотно, а у висотній забудові – як підбетонну під фундамент та арматуру. Марки П2 В10 і П2 В12,5 вважаються універсальними і можуть застосовуватися як у внутрішніх, так і зовнішніх роботах при зведенні конструкцій з помірним навантаженням, до яких відносять:

  • Фундименти легких господарських будівель (гараж, лазня, теплиця);
  • Підстави парканів та опорні стовпи;
  • Вимощення, пристінок та дренажні системи;
  • Вхідні групи (ганок та щаблі);
  • Стяжки та підлоги, що контактують із ґрунтом;
  • Система «тепла підлога»;
  • Садовий та парковий декор.

Купити бетон П2 у Києві

Високі темпи забудови на Київщині підтримують активний попит на бетон марки П2 та високі ціни на сертифіковані склади. Компанія «Трансбетонбуд» пропонує купити напівсухий бетон П2 без націнок: бетонні суміші надходять на склад безпосередньо із заводів, тому ціна бетону марки Р2 нижча за середньорічну, а якість на висоті.

Розцінки за куб у прайс-листі вказані без урахування персональних знижок, тож підсумкова вартість замовлення з доставкою по Києву та області виявиться дуже приємною! Умови угоди погоджуються індивідуально, щоб отримати консультацію з питань постачання, залиште на сайті заявку та контактні дані, і ми зв'яжемося з вами найближчим часом.

Компанія "Трансбетонстрой" здійснює доставку "Бетон P2" у Києві та Київській області, включаючи такі населені пункти: Фастів, Васильків, Гатне, Чабани, Вишневе, Вишгород, Буча, Ірпінь, Бородянка, Бровари та Бориспіль. Ціни на послуги Ви можете переглянути в прайсі.