Бетон F200

Фільтр
Атрибути
Клас з міцності (B)
Марка по міцності (М)
Водонепроникність (W)
Рухливість (Р)
Морозостійкість (F)
Особливості
Спосіб доставки
Бетон F200


Бетон F200

Одна з головних причин виходу з ладу бетонних конструкцій - кристалізація та розширення води в порах зі зростанням внутрішнього тиску, що руйнує матеріал. Вихід споруди з ладу не застане вас зненацька, якщо при покупці бетонної суміші враховувати показники морозостійкості та вибирати бетон із відповідними характеристиками.

Під морозостійкістю (F) прийнято розуміти опір водонасиченого бетону шкідливій дії розширення води при низьких температурах. Число циклів заморожування та відтавання, які матеріал витримує без пошкоджень та втрати міцності, визначає клас морозостійкості.

Морозостійкий бетон марки F200 – оптимальний вибір для регіонів із затяжною холодною зимою, різкими температурними перепадами та промерзанням ґрунту на кілька метрів углиб. Виготовляється бетон F200 із суміші портландцементу М500 з водою у співвідношенні 0,61; основним заповнювачем служить дроблений щебінь розміром 5-20 мм. Для заповнення проміжків між гранулами щебеню до складу суміші вводиться безпримісний дрібнодисперсний пісок; для вирішення специфічних конструктивних завдань застосовують різні присадки та пластифікатори.

Де застосовують бетон F200

Морозостійкість бетону тісно пов'язана з міцністю та вологостійкістю: важкий бетон F200 класів B25 та B30 має запас міцності М350–М400, водонепроникність вище середнього рівня (W8–W12) та виражені антикорозійні властивості. Високі характеристики міцності матеріалу знаходять застосування при створенні конструкцій з підвищеними вимогами до міцності; антикорозійні властивості дозволяють використовувати бетон F200 у вологому та морському середовищі та на об'єктах, розміщених нижче рівня землі.

Серед морозостійких бетонів виділяють три класи міцності – B20, B25 та B30; матеріали відрізняються між собою за складом, вартістю та експлуатаційними характеристиками. Найлегший морозостійкий бетон F200 B20 призначений для малонавантажених конструкцій; в основному це об'єкти прибудинкової інфраструктури у приватному секторі:

  • фундаменти малоповерхових будинків;
  • легкі монолітні конструкції;
  • огорожі, пристінки та стовпи;
  • сходи та пороги;
  • вимощення, доріжки та бордюри;
  • покриття дворів та майданчиків.

Високоміцний бетон F200 B25 призначений для виготовлення монолітних фундаментів, елементів каркасів, покриттів ЗПС та ЗБВ з високим навантаженням, до яких належать колони, палі, ригелі, перекриття, ферми та підкранові балки. Тяжкий бетон F200 B30, що швидко затвердіває, застосовується при зведенні гідротехнічних споруд і ЗБК спеціального призначення, включаючи опори мостів, басейни, колектори, тунелі, резервуари та підземні сховища.

Заливання важких бетонів має супроводжуватися віброущільненням; для замішування розчинів, що швидко застигають, потрібне дороге профобладнання, тому застосування таких матеріалів в котеджній забудові є недоцільним. Дорогі бетони класу В25 та вище використовуються у промисловому будівництві; для приватних домоволодінь досить легких морозостійких бетонів.

Купити бетон F200 у Києві

ТОВ «Трансбетонстрой» пропонує вигідно купити морозостійкі бетонні суміші з доставкою по Києву та області у стислий термін. Прямі поставки із заводів гарантують стабільну якість будматеріалів; збалансована ціна бетону марки F200 впишеться в будь-який кошторис. Перевезення спецтранспортом та кваліфікований супровід гарантують збереження технологічних характеристик бетону під час транспортування на об'єкт.

Ціни за куб бетону марки F200 вказані у прайс-листі; з урахуванням персональної знижки вартість замовлення виглядає дуже привабливо. Для узгодження обсягів та графіка поставок залиште заявку з контактними даними на сайті компанії, і ми передзвонимо найближчим часом.

Компанія "Трансбетонбуд" здійснює доставку "Бетон F200" у Києві та Київській області, включаючи такі населені пункти: Фастів, Васильків, Гатне, Чабани, Вишневе, Вишгород, Буча, Ірпінь, Бородянка, Бровари та Бориспіль. Ціни на послуги Ви можете переглянути в прайсі.