Бетон М150 (В12,5)

Фільтр
Атрибути
Клас з міцності (B)
Марка по міцності (М)
Рухливість (Р)
Морозостійкість (F)
Особливості
Спосіб доставки
Бетон М150 (В12,5)

Бетон БСГ В12,5 Р3 F50 М5
Бетон БСГ В12,5 Р3 F50 М5

1.00 грн.

Будівельні роботи неможливо уявити без бетонного розчину. Якщо вам він необхідний у досить великому обсязі, то доцільніше замовити його доставку у нашої компанії «ТрансБетонстрой». Ми поставляємо високоякісний бетон, який відповідає всім будівельним нормам у Києві та області.

Бетон марки М150 класу В12,5

Міцність бетону багато в чому залежить від його класу та марки. Бетон м150 використовується практично в тих же ситуаціях, що і розчин нижчої марки (М100), крім того, він незамінний для стяжки, заливки підлог, створення фундаментів під споруди не надто великої ваги. Крім того, бетон В12.5 – найпоширеніший матеріал для заливання рядових з/б елементів. Технічні характеристики товарного бетону не дають застосовувати його на об'єктах, які схильні до суттєвих експлуатаційних навантажень. Цей розчин часто замовляють для підготовчих робіт.

При цьому розчин, що поставляється, неодмінно повинен бути якісно замішаний і відповідати всім сучасним стандартам. Якщо ви шукаєте якісний бетон за ГОСТом від виробника, то компанія «ТрансБетонстрой» допоможе швидко вирішити проблему.

Застосування бетону м150 (В12,5)

Найчастіше бетон марки М150 використовують для підготовчих будівельних робіт. Матеріал відмінно підходить для тих ситуацій, коли не потрібна висока якість бетону - а саме створення конструкцій, які в майбутньому не піддаватимуться підвищеному навантаженню, впливу серйозних перепадів температур та іншого. Використання розчину даного класу є цілком виправданим, адже не доведеться переплачувати за непотрібну високу міцність.

М 150 бетон найчастіше використовують для:

  • будівель;
  • заливки доріжок;
  • малих конструкцій.

Особливо матеріал відмінно підходить для заливки каркасів з арматури на подушці з піску, перед тим як заливати монолітний стрічковий фундамент або плити. При цьому варто враховувати, що фундамент з бетону цієї марки не повинен зазнавати великого навантаження. Цей бетон ефективний під час рівномірного заливання підлоги. У дорожньому будівництві його застосовують для укладання бетонних подушок, бетонування пішохідних доріжок із бордюрами.

Характеристики бетону марки М150

Марка бетону М150 робиться з додаванням гравійного щебеню, вапняку. Найкраще розчин підходить для побутового будівництва, будівельних робіт у малоповерхових будинках, благоустрою або укладання дорожнього покриття. Якісний матеріал має відповідати певним стандартам:

  • Щільність: 2200 кг/м.куб. – це важкий склад та його щільність багато в чому залежить від фракції заповнювача;
  • рухливість: П1-П4;
  • жорсткість: 150 кгс/см.кв.;
  • водонепроникність: W2;
  • морозостійкість: F50.

Клас бетону В12.5 може замішуватися в різних пропорціях, залежно від вимог клієнта та сфери застосування. У будь-якому випадку ми можемо поручитися за високу якість готового бетону. Крім цементу, піску, щебеню та води, ми також можемо додати відповідні хімічні склади, враховуючи цільове призначення розчину та характер виконуваних робіт.

Ціна на бетон марки М150 в Трансбетонстрой

Вартість бетону м150 багато в чому залежить від відсоткового вмісту компонентів, наявності спеціальних добавок для підвищення морозостійкості та іншого. У цьому бетонному розчині такого немає, а концентрація цементу робить матеріал придатним для вузького кола експлуатації. Саме тому ціна на бетон М150 доступна багатьом. Замовити якісний матеріал, що відповідає ДСТУ, завжди можна у нашої компанії.

«ТрансБетонБуд» пропонує кожному своєму клієнту лояльну цінову політику на бетонні розчини з доставкою по Києву та області. Узгодити остаточний кошторис можна під час консультації з менеджерами.

Купити бетон марки М150 у Києві та області

Якщо вам потрібен бетонний розчин у досить великій кількості, то доцільніше купити бетон м150 у Києві та області з доставкою спецтехнікою від нашої компанії. Вам не потрібно турбуватися про пошук машин та наймання спеціальної будівельної техніки, щоб привести матеріал на місце.

Нашими спеціалістами здійснюється доставка бетону м150 максимально оперативно – матеріал буде на об'єкті у потрібний для вас час. Все, що для цього потрібно, це просто зв'язатися з нашими співробітниками та узгодити всі питання: який саме бетонний розчин вам потрібен, обсяг, місце та час доставки.

Компанія "Трансбетонстрой" здійснює доставку "Бетон М150 (В12,5)" у Києві та Київській області, включаючи такі населені пункти: Фастів, Васильків, Гатне, Чабани, Вишневе, Вишгород, Буча, Ірпінь, Бородянка, Бровари та Бориспіль. Ціни на послуги Ви можете переглянути в прайсі.