Керамзитобетон

Фільтр
Атрибути
Клас з міцності (B)
Марка по міцності (М)
Морозостійкість (F)
Особливості
Спосіб доставки


керамзитобетон для фундаменту, стяжки та стін

Керамзитобетон - це легкий бетон, в якому в якості великого наповнювача використовується керамзит (пористий матеріал, що отримується зі спученої глини). Склад керамзитобетону є сумішшю в певних пропорціях води, цементу, піску, ряду класифікаторів і керамзиту. Після додавання до бетону керамзиту він застигає природним шляхом і в результаті утворюється цей матеріал.

Особливості керамзитобетону

Бетон цінується своєю практичністю та міцністю, але при цьому він має недолік, пов'язаний з великою масою матеріалу. З метою зниження ваги бетонних споруд у будівельній галузі застосовується керамзитобетон.

  • Екологічна чистота. Всі компоненти, що використовуються у його виробництві, дійсно мають природне походження, що є безпечним для використання в будь-яких умовах.
  • Теплопровідність. Керамзит - пористий матеріал, заповнений повітрям, є гарним утеплювачем (характеристики теплопровідності даного матеріалу в 2-3 рази нижче, ніж у цегли). Тому стіни з керамзитобетону добре зберігають тепло в зимовий час та прохолоду влітку. Але слід брати до уваги залежність від марки щільності керамзитобетону, внесення добавок до його складу, розрахунок товщини стіни та її утеплення.
  • Низька маса. Дозволяє створювати великі за розміром блоки, що прискорює будівництво. Крім того, будівля з керамзиту може бути менш міцною, отже, і витрати на її будівництво знизяться. КПД теплопровідності варіює від 0,2 до 0,5 ккал/год.
  • Універсальність. Використовуються як окремі структури із блоків керамзитобетону, так і для заливання у монолітній формі.
  • Стійкість до умов експлуатації. Керамзитобетон стійкий до корозії, агресивних середовищ, високої вологості та інших несприятливих умов.

Де застосовують керамзитобетон?

Керамзитобетон є широко затребуваним будівельним матеріалом: зведення внутрішніх та зовнішніх стін будівель; створення легких та міцних фундаментів, несучих конструкцій, утеплення покрівель; будівництво дорожніх покриттів та інших об'єктів інфраструктури.

Використання керамзитобетону для стяжки

Керамзитобетонна стяжка - це шар розчину, що виконує функцію вирівнювання основи підлоги перед укладанням фінішного покриття. Вона легша за цементно-піщану (що знижує навантаження на перекриття та фундамент), краще зберігає тепло в приміщенні і проста у виконанні. Керамзит здатний вбирати вологу, тому важливо обробити стяжку гідроізоляційним матеріалом. Також стяжка з цього матеріалу менш міцна (при порівнянні з цементно-піщаною) і має властивості давати усадку в процесі висихання.

Керамзитобетон для фундаменту

Вибір матеріалу для фундаменту залежить від багатьох факторів, включаючи тип ґрунту, навантаження на фундамент, кліматичні умови та бюджет проекту. Часто для зведення фундаментів використовується керамзитобетон.

  • Для зведення фундаментів одноповерхових споруд із цегли, каменю, блоків та дерева.
  • Для зведення фундаментів невеликих двоповерхових споруд з легкими перекриттями та стінами.
  • Для зведення фундаментів на слабких і пучинистих ґрунтах.
  • Для проектів з низькими та обмеженими бюджетами.

Важливо відзначити, що керамзитобетон не завжди є оптимальним вибором для зведення фундаменту. Не рекомендується використовувати його для великих навантажень на фундамент, а також у регіонах із високим рівнем groundwater.

Перед прийняттям рішення щодо використання керамзитобетону для зведення фундаменту необхідно проконсультуватися з проектувальником або спеціалістом з будівництва.

Вартість керамзитобетону за куб у Трансбетонстрой

Вартість керамзитобетону може змінюватись в залежності від багатьох факторів, включаючи марку, обсяги закупівельних партій та транспортні витрати. Для точного розрахунку ціни керамзитобетону необхідно звернутись до наших менеджерів. Зробити це можна через оформлення замовлення на сайті або за номерами телефонів.

Марка керамзитобетону М50 М75 М100 М150 М200
Ціна, грн. 1600 1650 1700 1750 1800

Купити керамзитобетон у Києві та області

Купити керамзитобетон ви можете у компанії "ТРАНСБЕТОНСТРОЙ". Окрім продажу, компанією здійснюється і доставка матеріалу до місця будівництва. Для цього використовується спецтехніка компанії. Так само в "ТРАНСБЕТОНСТРОЙ" можна купити блоки з керамзитобетону в вже готовому вигляді. Варто зазначити, що ціна, яку ми пропонуємо, доволі доступна. Якщо ви порівнюватимете ціни, то зможете переконатися, що тут вони оптимальні.

При покупці керамзитобетону важливо звернути увагу на наявність сертифікату якості, відповідність марки та щільності необхідним характеристикам, зовнішній вигляд блоків керамзитобетону (вони повинні бути однорідними, без тріщин і сколів). Також необхідно дотримуватися правил транспортування і зберігання.

Компанія "Transbetonstroy" здійснює доставку "Керамзитобетону" у Києві та Київській області, включаючи наступні населені пункти: Фастів, Васильків, Гатне, Чабани, Вишневе, Вишгород, Буча, Ірпінь, Бородянка, Бровари та Бориспіль. Ціни на послуги Ви можете переглянути в прайсі.