Гарцовка

Гарцовка

РЦГ М100 Ж-1
РЦГ М100 Ж-1

2303.00 грн.
РЦГ М150 Ж-1
РЦГ М150 Ж-1

2585.00 грн.
РЦГ М200 Ж-1
РЦГ М200 Ж-1

2920.00 грн.
РЦГ М75 Ж-1
РЦГ М75 Ж-1

2133.00 грн.

Гарцовкою називається сипкий матеріал для укладки, широко затребуваний у зовнішніх і внутрішніх роботах завдяки дешевизні інгредієнтів і зручності використання. Якісна гарцовка має попит у малоповерховій забудові та дорожніх роботах, коштує недорого і має цінні експлуатаційні характеристики:

  • Надійне зчеплення з основою.
  • Хороші витягуючі властивості.
  • Можливість рівного та похилого укладання.
  • Тривалий термін служби покриттів – 10 і більше років.
  • Екологічність та відсутність токсичних випарів.
  • Економна витрата суміші при великому обсязі робіт.
  • Висока ремонтопридатність – пошкоджені покриття легко відреставрувати.
  • Простота виготовлення – компоненти легко перемішуються без застосування спецзасобів.

У будівництві гарцювальна суміш використовується як розчин кладки, при шпаклівці і затиранні швів, вирівнюванні стін і стелі, облаштуванні плаваючих підлог. При облаштуванні пішохідних та паркових доріжок гарцювальний матеріал у вигляді розчину або сухої суміші укладають під бруківку або тротуарну плитку як монтажний шар.

Склад, характеристики та застосування гарцовки

Залежно від складу розрізняють прості (двокомпонентні) та складні (багатокомпонентні) гарцовки, що містять від 3 до 5 інгредієнтів; додатковим сполучним елементом зазвичай є глина або гіпс. Проста гарцовка складається з двох компонентів – в'язкої речовини (цемент або негашене вапно) та мінерального наповнювача (пісок, доломіт, мармурове борошно, керамзит, вермікуліт, дрібний щебінь або гравій).

У такого матеріалу, як гарцовка пропорції визначають характеристики міцності, стійкість до зносу, декоративні властивості і колір покриттів. Найпопулярніша та найдоступніша за ціною двокомпонентна гарцовка – вапняно-пісочна суміш з різним співвідношенням компонентів – від 1:1 до 1:10.

Суміші марки М-3 добре підходять для штукатурних робіт, а М4 - найкраща гарцовка для тротуарної плитки; складні гарцовки застосовують при мощенні доріг бруківкою або великим каменем. Наприклад, суміші з додаванням гранітної крихти та дрібнозернистого щебеню використовують при укладанні доріг з інтенсивним пішохідним та транспортним навантаженням.

Під час проведення дорожніх робіт сухі гарцювальні суміші розчиняють водою з розрахунку 0,2…0,22 кг/куб після укладання покриття; щоб уникнути утворення білястого нальоту гарцовку укладають під клінкерну бруківку. Інноваційна технологія укладання ФЕМ дозволяє виконувати монтаж фігурної плитки на пухкі основи у різних погодно-кліматичних умовах. У продажу є зимове та літнє гарцювання для ФЕМ укладання з високим вмістом цементу високих марок (М150-М200); до складу сумішей також вводяться присадки для захисту від несприятливих зовнішніх впливів.

Цементно-піщана гарцовка для стяжки підлоги напівсухим способом дає мінімальне осадження при висоті подачі до 80 см; при цьому покриття стає придатним для експлуатації через 5-7 днів. При цьому немає необхідності додаткової гідроізолюючої підкладки, тому терміни проведення робіт скорочуються до 150 кв. метрів на день; ремонт стяжки в окремому приміщенні триватиме лише кілька годин.

Гарцювальні матеріали також розрізняються за зернистістю: дрібнофракційні суміші (1...1,25 мм) відносять до легких різновидів; при розмірі заповнювача від 2 до 2,5 мм гарцовка вважається тяжкою. Крупнозернисті суміші використовують при посиленні перекриттів у малоповерхових будинках та вирівнюванні поверхонь для підвищення міцності фінішного шару. При однаковому обсязі робіт витрата гарцовки нижча, ніж у цементного розчину: при стандартній товщині шару до 1 мм витрати суміші на обробку поверхонь не вище 2 кг/куб; при мощенні тротуару – 5 кг/куб за товщини шва 3 мм.

Купити гарцовку в Києві та області

При купівлі гарцювальних сумішей важливо правильно підібрати склад матеріалу з урахуванням навантаження, умов експлуатації та специфіки об'єкта. Щільність гарцовки залежить від співвідношення піску та цементу, розміру фракції наповнювача та внесення додаткових компонентів: при нестачі цементу покриття буде занадто крихким, а якщо цементу занадто багато, не виключено утворення тріщин у процесі затвердіння.

При необхідності гарцювальну суміш можна виготовити самостійно прямо на будмайданчику, але для дотримання правильних пропорцій необхідний досвід, тому простіше та вигідніше купити гарцовку промислового виготовлення. ТОВ «Трансбетонстрой» реалізує широкий асортимент матеріалів для гарцювання преміальної якості на вигідних умовах:

  • Сертифікований товар від перевірених виробників.
  • Індивідуальний розрахунок цін та персональні знижки.
  • Оперативна доставка в Києві та області.
  • Експертні консультації щодо підбору гарцювальних матеріалів.

На такий затребуваний продукт, як гарцовка ціни формуються залежно від експлуатаційних характеристик та присутності у складі функціональних добавок. Купівля дорогого матеріалу не завжди виправдана - наприклад, використання дорогої гарцовки з цементом при низьких експлуатаційних навантаженнях є недоцільним. Перш ніж замовити гарцовку, проконсультуйтеся з черговим менеджером – ми охоче відповімо на будь-які питання та підберемо оптимальний склад для вирішення вашого завдання.

Компанія «Трансбетонстрой» постачає будматеріали підприємствам будь-якого масштабу та приватним замовникам – ми працюємо з великими та дрібними товарними партіями, пропонуючи вдумливий сервіс за лояльною ціною. Обсяг та строки поставок узгоджуються індивідуально; ми розглядаємо будь-які пропозиції – залишайте заявки на сайті, і ми обговоримо можливі варіанти за першої можливості.

Компанія "Трансбетонстрой" здійснює доставку "Гарцовка" у Києві та Київській області, включаючи такі населені пункти: Фастів, Васильків, Гатне, Чабани, Вишневе, Вишгород, Буча, Ірпінь, Бородянка, Бровари та Бориспіль. Ціни на послуги Ви можете переглянути в прайсі.