Бетон Р3

Фільтр
Атрибути
Клас з міцності (B)
Марка по міцності (М)
Водонепроникність (W)
Рухливість (Р)
Морозостійкість (F)
Особливості
Спосіб доставки
Бетон Р3

БСГ В20 Р3 F200 W6 ДЗ
БСГ В20 Р3 F200 W6 ДЗ

2051.00 грн.
БСГ В30 Р3 F200 W6 ДЗ
БСГ В30 Р3 F200 W6 ДЗ

3333.00 грн.
БСГ В25 Р3 F200 W6 ДЗ
БСГ В25 Р3 F200 W6 ДЗ

2654.00 грн.
БСГ В15 Р3 F50 ДЗ
БСГ В15 Р3 F50 ДЗ

1999.00 грн.
БСГ B35 Р3 F200 W6 (З)
БСГ B35 Р3 F200 W6 (З)

2501.00 грн.
Бетон БСГ В15 Р3 F50 М5
Бетон БСГ В15 Р3 F50 М5

1.00 грн.
Бетон БСГ В12,5 Р3 F50 М5
Бетон БСГ В12,5 Р3 F50 М5

1.00 грн.

Рухливістю бетону (П) називають здатність розчину до розподілу по робочій поверхні, заповнення порожнеч та обходження перешкод у вигляді арматури. За характеристиками рухливості судять про пластичність і плинність бетону, швидкість затвердіння, ступінь осідання конструкцій і можливість залучення спецтехніки.

Помірно рухливий бетон П 3 – найпоширеніший склад, який зберігає переваги жорстких сумішей і вимагає примусового ущільнення, але легше загладжується та виграє в еластичності. За робочими якостями бетон Р 3 вважається універсальним і успішно застосовується в ЗБК із середнім навантаженням та помірною кількістю арматури.

Склад бетону П3 та його особливості

До складу бетону П3 входить невелика кількість води, внаслідок чого підвищується щільність суміші; в'язким компонентом виступає портландцемент високих марок. Велика фракція представлена гранітним та гравійним щебенем, а дрібнофракційним заповнювачем служить будівельний пісок без домішок; при необхідності вводяться функціональні присадки – пластифікатори, гідрофобізатори, антифризи, антисептики.

Товарний бетон рухомості П3 підходить для заливки в широку опалубку і вважається універсальним матеріалом для виготовлення стандартних монолітних конструкцій, включаючи каркаси, балки, ригелі, габаритні колони, перекриття та плитні фундаменти із середньою густотою армування. Після укладання бетону обов'язково проводиться штикове або вібраційне ущільнення з метою видалення порожнеч, що знижують міцність матеріалу.

Помірно рухливий бетон Р3 легко вібрується і швидко твердне, даючи осаду 10-15 см; допускається проведення бетонних робіт у зимовий час за умови попереднього розігріву суміші. Бетон перевозять в автобетономішалка і подають прямо із змішувача; консистенція розчину забезпечує максимально ефективне завантаження, але обмежують можливість застосування бетононасосу.

Застосування бетону класу Р3

Лінійка малорухомих товарних бетонів П3 М100–М400 повністю задовольняє потреби цивільного та промислового будівництва в якісних в'яжучих матеріалах. Актуальний асортимент бетонних сумішей включає матеріали різних класів міцності, які різняться за складом та сферою застосування.

Малорухливі бетони класів B7,5–B30 поділяються на літні та морозостійкі, вміст антифризу в суміші залежить від умов експлуатації. Середньоміцні водостійкі склади W6–W8 підходять для облаштування підвальних та цокольних приміщень, басейнів, колекторів, резервуарів та підлог, розташованих нижче рівня землі.

Легкі бетони використовуються як ізолююча підкладка під дорожнє полотно, арматуру та конструкції з високим навантаженням. У котеджній забудові тонкі бетонні суміші В7,5 та B10 задіяні у ремонтних роботах, оздобленні стін та благоустрої прибудинкової території:

 • Заливка дворів та садових доріжок;
 • Виготовлення бордюрного каменю;
 • Укладання підлоги в підвалах та будівлях без фундаменту;
 • Затирання швів та стиків;
 • Закладення тріщин у монолітах;
 • Оштукатурювання фасадів та господарських будівель.

Важкі бетони В25 і В30 відрізняються високим рівнем вологостійкості і можуть застосовуватися при зведенні висотних будівель, промислових об'єктів та спецконструкцій, включаючи гідротехнічні об'єкти, опори мостів, підземні сховища та аеродромні покриття. Бетони середньої міцності (В12-В22,5) мають попит у малоповерховому будівництві; основна сфера застосування – зведення помірно навантажених конструкцій, до яких зараховують:

 • Фундименти легких одноповерхових будівель;
 • Збори та опорні стовпи;
 • Рігелі, балки та перекриття в малоповерхових будинках;
 • Сходи та вхідні групи;
 • Вимощення, пристінок та дренажні системи;
 • Стяжки та підлоги, що контактують із ґрунтом;
 • Системи «тепла підлога»;
 • Елементи ландшафтного декору.

Купити бетон П 3 у Києві

ТОВ «Трансбетонбуд» пропонує купити бетон П 3 в широкому асортименті: можна підібрати склади різних класів міцності, морозостійкості та вологонепроникності. Доступна ціна бетону марки П 3 та гарантії якості – заслуга прямих постачань від провідних українських виробників; помірні тарифи за куб бетону та персональні знижки знижують вартість закупівель та сприяють здешевленню кошторису.

Обсяг та строки поставок узгоджуються індивідуально; для забезпечення збереження матеріалу допоможемо з доставкою по Києву та області та орендою автобетонозмішувача. Залишіть заявку з контактними даними на сайті компанії та чекайте зворотного дзвінка – ми відкриті для діалогу та співпраці!

Компанія "Трансбетонстрой" здійснює доставку "Бетон P3" у Києві та Київській області, включаючи такі населені пункти: Фастів, Васильків, Гатне, Чабани, Вишневе, Вишгород, Буча, Ірпінь, Бородянка, Бровари та Бориспіль. Ціни на послуги Ви можете переглянути в прайсі.