ФБС

Фільтр
Атрибути
Довжина (L), мм
Ширина (B), мм
Висота (H), мм
Клас бетону (B)


Напевно, не потрібно комусь пояснювати, що найголовніше у будівництві будь-якої будівлі? Звичайно ж, це фундамент, від якості фундаменту залежить те, наскільки довго простоїть будинок, наскільки він буде надійним. Саме тому під час зведення фундаменту слід ретельно підходити до вибору його типу, а також до вибору матеріалів для будівництва.


Купити фундаментні блоки ФБС у Києві

Сьогодні все частіше під час створення фундаменту використовують блоки ФБС. Такі блоки чудово справляються навіть із високими навантаженнями. Їх використання дозволяє уникнути негативних наслідків навіть за невеликих прорахунків у будівництві. Технічні властивості ФБС дозволяють застосовувати ці блоки не тільки для будівництва фундаменту, а й при зведенні стін та опор.


Фундаментні блоки виготовляють із бетону як важких, так і легких марок. Бетонні блоки виготовляють у формі паралелепіпеда. Розмір таких блоків, як правило, більший, ніж розмір цегли. Це дозволяє класти стіни, будувати фундамент і т.д. швидше.


Основні характеристики ФБС


Під час виготовлення блоків виробники орієнтуються на існуючі гості. Вони чітко прописано, яким вимогам мають відповідати ці вироби. Щільність бетону, що використовується для створення блоків повинна дорівнювати або перевищувати 1800 кілограм на метр у кубі. Усередині блоків не повинно бути порожнеч. Клас бетону, що використовується для формування блоків повинен бути не нижчим, ніж В12,5. Для ущільнення виробів використовують спеціальні вібростоли. Застосування цієї технології дозволяє збільшити густину блоків.


Для того, щоб блоки виходили рівними, гладкими, з правильною геометрією, використовують спеціальні опоки. Стандартні ФБС Київ мають встановлені розміри. Так довжина виробів може дорівнювати таким цифрам: 1180, 880 і 2380 міліметрів.


Ширина ФБС коливається від 300 до 600 міліметрів (крок розміру 100 мм). Висота блоків може становити 280 та 580 міліметрів. Однак ціна блоків різної висоти приблизно однакова. При цьому блоки з висотою 580 мм краще витримують різні навантаження. Тому не завжди у сортаменті виробників та продавців можна знайти блоки висотою 280 мм.


З огляду на великі габарити блоків, варто розуміти, що один блок може важити близько трьохсот кілограм (все залежить від використаного при виробництві бетону), тому при роботі з ФБС, ціна яких залежить і від розміру теж, не обійтися без спеціальної техніки.< /p>

Вибір фундаментних блоків


Перш ніж купити фундаментні блоки ФБС, варто розуміти, як їх вибрати. Зверніть увагу на вигляд та клас бетону, який використовувався для виготовлення блоків. Це дуже важливо. Також не зайвим буде звернути увагу на розмір і правильно його вибрати. Так, як уже говорилося вище, купити ФБС у Києві краще з висотою 580 мм. Розмір блоків залежить і від того, на якому ґрунті буде зводити фундамент. Чим нестійкіший ґрунт, тим більшого розміру вибирають блоки. Ширину блоків найчастіше вибирають виходячи з запланованої товщини стін. Однак помилково вважати, що ці величини завжди збігаються. У деяких випадках ці параметри не збігаються. Все залежить від способу укладання блоків.


Де купити ФБС?

Продаж блоків ФБС - один із видів діяльності ТОВ "ТРАНСБЕТОНБУД". Тому якщо ви шукаєте блоки для зведення фундаменту, вам варто звернутися до цієї компанії. Зателефонувавши, ви можете замовити фундаментні блоки в Києві в потрібній вам кількості. При спілкуванні з менеджером повідомте параметри блоків, що вас цікавлять, і підберіть ті, що підходять вам для здійснення ваших цілей. Потім уточніть обсяг замовлення. Кінцева ціна на фундаментні блоки залежатиме не лише від властивостей виробів, а й від обсягу замовлення. Уточнивши всі деталі, не забудьте оформити доставку. Доставка здійснюється у стислий термін. Компанія працює без вихідних, тому якщо матеріал потрібен вам у суботу чи неділю, з цим не виникне складнощів. Як бачите, купити бетонні блоки для фундаменту в ТОВ "ТРАНСБЕТОНБУД" легко та вигідно. На фундаментні залізобетонні блоки ціна тут є однією з найвигідніших у столиці. А доставка, ціна якої також доступна, є ще одним безперечним плюсом.