Доставка бетону

Фільтр
Атрибути
Клас з міцності (B)
Марка по міцності (М)
Водонепроникність (W)
Рухливість (Р)
Морозостійкість (F)
Особливості
Спосіб доставки

БСГ В15 Р3 F50 ДЗ
БСГ В15 Р3 F50 ДЗ

1999.00 грн.
БСГ В15 Р4 F50 ДЗ
БСГ В15 Р4 F50 ДЗ

2104.00 грн.
БСГ В20 Р2 F200 W6 ДЗ
БСГ В20 Р2 F200 W6 ДЗ

1999.00 грн.
БСГ В15 Р1 F50 ДЗ
БСГ В15 Р1 F50 ДЗ

1857.00 грн.
БСГ В25 Р2 F200 W6 ДЗ
БСГ В25 Р2 F200 W6 ДЗ

2560.00 грн.
БСГ В15 Р2 F50 ДЗ
БСГ В15 Р2 F50 ДЗ

1899.00 грн.
БСГ В25 Р1 F200 W6 ДЗ
БСГ В25 Р1 F200 W6 ДЗ

2453.00 грн.
БСГ В25 Р3 F200 W6 ДЗ
БСГ В25 Р3 F200 W6 ДЗ

2654.00 грн.
БСГ В25 Р4 F200 W6 ДЗ
БСГ В25 Р4 F200 W6 ДЗ

2807.00 грн.
БСГ В20 Р1 F200 W6 ДЗ
БСГ В20 Р1 F200 W6 ДЗ

1940.00 грн.
БСГ В20 Р3 F200 W6 ДЗ
БСГ В20 Р3 F200 W6 ДЗ

2051.00 грн.
БСГ В20 Р4 F200 W6 ДЗ
БСГ В20 Р4 F200 W6 ДЗ

2204.00 грн.

Умови доставки мають вирішальний вплив на якість бетону та надійність бетонних виробів, починаючи від присадибного декору та закінчуючи висотними будинками та об'єктами критичної інфраструктури. ТОВ «Трансбетонстрой» організує перевезення товарного бетону за всіма правилами – доставимо робочі розчини на будмайданчик дбайливо, оперативно та за помірною ціною!

Замовити доставку бетону в Трансбетонстрой

Транспортування бетону вимагає спеціальних навичок та підготовленої ресурсної бази – від налагоджених логістичних схем до великого парку спецтехніки. Якщо ви не є експертом з будматеріалів, не варто навіть намагатися самостійно організувати перевезення бетонного вантажу – простіше замовити бетон з доставкою на об'єкт транспортом постачальника. Доручіть перевезення робочого розчину компанії «Трансбетонстрой», і багаторічний досвід постачання товарного бетону високих та низьких марок працюватиме на вас.

Складності перевезення бетону пов'язані зі зміною структури суміші: при тривалому транспортуванні "тощі" бетони схильні до розшарування, рухливі – до утворення грудок і застигання. Для збереження експлуатаційних характеристик бетону під час транспортування повинні виконуватись вимоги, викладені у ДСТУ та інших нормативних документах. Бетонний вантаж необхідно захищати від впливу зовнішніх факторів – пилу, вологи, опадів та ультрафіолету; при доставці самоскидом над кузовом натягують тент або орендують спеціалізований бетоновоз із кришкою для кузова.

Для збереження структури розчину під час перевезення важливо підтримувати оптимальний для цього складу температурний режим. Допустимий час та відстань перевезення визначають залежно від марки суміші, типу транспорту, погодних умов та якості дорожнього покриття. При перевезенні в міксері доставка бетону може тривати до 3,5 години; при використанні самоскидної техніки – не більше години.

При транспортуванні бетону самоскидом також обмежується відстань доставки: до 40 км асфальтованими трасами і до 20 км грунтовими дорогами; для уповільнення схоплювання розчин періодично доливають невелику кількість води. Для зменшення втрат матеріалу через налипання на стінки рекомендується доставка бетонних сумішей і розчинів на бетоновозах з похилим мульдоподібним кузовом і згладженими переходами від бортів до днища.

Доставка бетона в Києві та області

ТОВ «Трансбетонстрой» - один із провідних постачальників бетонних сумішей для потреб приватного, комерційного та промислового будівництва у Київській області. Професійна доставка бетону в Києві «під ключ» входить до пакету комплексного супроводу угод купівлі-продажу будматеріалів:

 • підбір транспортного засобу;
 • підготовка супровідної документації;
 • розробка оптимального маршруту;
 • контроль дотримання технології перевезення;
 • вступний інструктаж персоналу;
 • організація вивантаження та подачі розчину.

До транспортування бетону можна підійти двома способами: можливе відправлення готової суміші або сухих компонентів. При відстані від заводу до будмайданчика понад 40 км рекомендовано доставку готового бетону бетонозмішувачем з примусовим перемішуванням; Для економії часу міксер також використовують для підвезення сухих інгредієнтів та приготування суміші на місцях.

При перевезенні великих партій бетонів на короткі дистанції зручно використовувати самоскидну техніку; в умовах бездоріжжя доставка бетону самоскидом також буде кращим варіантом. До того ж вартість перевезення розчину самоскидом із розрахунку за 1 куб на порядок нижча, ніж при оренді автобетонозмішувача – немає необхідності переплачувати за високотехнологічне обладнання під час транспортування бетону низьких марок.

Перед прибуттям вантажу розраховується відстань подачі, потреба в робочій силі, інструментах та спецобладнанні; оптимальним вважається заїзд завбільшки до 2,5 метрів. На розвантаження розчину бетононасосом або віброспобудником відводиться 10 хвилин/куб.см; якщо автомобіль неможливо підвести до опалубки, застосовують допоміжні засоби – лотки, рукави, труби. Приймають бетонні суміші у напрямку від далеких ділянок до ближніх; високі споруди заливають у кілька етапів з короткими інтервалами, а жорсткі бетони утрамбовують багнетами та віброущільнювачами.

Ціна бетону з доставкою

Вартість партії бетону включає витрати на придбання бетонної суміші та доставку вантажу на об'єкт; додатково нараховуються компенсації за простий транспорт. Цінова політика компанії «Трансбетонстрой» лояльна до покупця: розцінки на куб бетону з доставкою на об'єкт – одні з найдоступніших у Києві та області. Товарні властивості сумішей і розчинів від цього не страждають; співвідношення ціни та якості складається на користь клієнта, чому сприяють наші конкурентні переваги:

 • широкий асортимент бетону високих та низьких марок;
 • прямі поставки від сертифікованих виробників;
 • власна база спецтранспорту;
 • кваліфіковані водії та експедитори;
 • професійне консультування та технічна підтримка.

«Трансбетонстрой» готовий до розумних компромісів та розглядаємо варіанти оптимізації витрат: вартість доставки бетону розраховується індивідуально; можливе надання персональної знижки та нарахування бонусів за великі замовлення. Залишіть заявку на сайті або по телефону, як тільки потрібно замовити розчин бетону з доставкою по Києву та області в оперативні терміни – ми завжди на зв'язку!