Бетон Р1

Фільтр
Атрибути
Клас з міцності (B)
Марка по міцності (М)
Водонепроникність (W)
Рухливість (Р)
Морозостійкість (F)
Особливості
Спосіб доставки
Бетон Р1

БСГ В20 Р1 F200 W6 ДЗ
БСГ В20 Р1 F200 W6 ДЗ

1940.00 грн.
БСГ В15 Р1 F50 ДЗ
БСГ В15 Р1 F50 ДЗ

1857.00 грн.
БСГ В25 Р1 F200 W6 ДЗ
БСГ В25 Р1 F200 W6 ДЗ

2453.00 грн.
БСГ В30 Р1 F200 W6 ДЗ
БСГ В30 Р1 F200 W6 ДЗ

3024.00 грн.

Бетон П1

Консистенція розчину істотно впливає на міцність кладки та бетонних робіт; від якісної суміші очікується хороша проникаюча здатність та однорідна текуча текстура. Здатність бетону рівномірно розподілятися по поверхні матеріалу та заповнювати порожнечі називається рухливістю (П); залежно від цієї властивості виділяють п'ять класів рухливості сумішей.

Сухий бетон П1 має мінімальну рухливість і не здатний самостійно заповнити опалубку без механічного впливу ззовні. Найчастіше бетон Р1 застосовується до створення монолітів простої конфігурації; при виготовленні складних конструкцій суміш піддають віброущільненню.

Склад бетону П1 та його особливості

Малорухливий бетон П1 не містить води; до складу входить портландцемент високих марок, будівельний пісок та великі заповнювачі з розміром гранул до 2 мм – гранітний або гравійний щебінь, вапняк, штучні матеріали. Щоб уникнути утворення грудок перед змішуванням, всі компоненти ретельно просушують; при необхідності суміш додають пластифікатори, антифризи та інші функціональні присадки.

Необхідність застосування віброплит та інших видів спецобладнання для трамбування бетону обмежує можливості застосування сухих сумішей при виробництві ЗБВ складних конфігурацій із густим армуванням. Працювати з сухими сумішами непросто, але зусилля окупляться – бетон рухомості П1 має цінні експлуатаційні характеристики:

 • надійне зчеплення з робочою поверхнею;
 • стійкість до зносу та деформацій;
 • низькі ціни та економні витрати;
 • відсутність усадки та тріщин при висиханні;
 • зручність транспортування та розвантаження;
 • тривалий термін зберігання – до 1,5–2 років у герметичній упаковці;
 • приготування розчинів різної консистенції шляхом додавання потрібної кількості води.

Застосування бетону класу П1

Малорухливі бетони П1 – універсальний будівельний матеріал, задіяний у широкому спектрі робіт – від затирання швів та штукатурки фасадів до виробництва бетонних блоків, фундаментів та опор. Основна сфера застосування сухих бетонів М100–М400 – виготовлення монолітних конструкцій із простою конфігурацією, до яких відносять:

 • дорожні полотна та спецпокриття;
 • бетонні плити без арматури;
 • плитні балки та фундаменти з рідким армуванням;
 • опорні стовпи огорож;
 • вимощення будівель та покриття дворів;
 • підкладки під навантажені конструкції;
 • стяжки та підлоги підвищеної міцності.

Клас міцності сухих бетонів варіює в діапазоні В7,5-В30; залежно від водно-цементного співвідношення та підбору заповнювачів отримують суміші різної консистенції. Легкий бетон П1 М100 В7,5 призначений для ремонту монолітних виробів, облаштування підкладок та антикорозійного захисту арматури. Малорухомі склади низької міцності затребувані в малоповерховій забудові та благоустрою прибудинкових територій; сумішшю В7,5 заливають майданчики, пішохідні доріжки та чернові підлоги у будинках без фундаменту, також склад підходить для виготовлення бордюрного каменю.

Бетони середньої міцності В12,5 та В15 використовують для зведення малонавантажених конструкцій, паркового декору та фундаментів господарських будівель; для зведення огорож, стовпів і пристінків та сходів переважають бетони високих класів, починаючи від В20. Для заливання монолітних основ, стін та перекриттів у малоповерхових житлових будинках потрібні суміші міцністю не нижче В22,5. Тяжкий бетон В25–30 застосовується для створення спецпокриттів та спецвиробів; використання таких складів у котеджній забудові нерентабельне через високу вартість та необхідність оренди спецобладнання.

Купити бетон П1 у Києві

У ситуації підвищеного попиту на сухі бетонні суміші у Київській області конкурентна ціна бетону марки Р1 та стабільна якість продукту стають головними доводами при виборі постачальника. ТОВ «Трансбетонбуд» пропонує вигідно купити бетон П1 різних марок з доставкою по Києву та області: низькі стартові ціни за куб сухого бетону та персональні знижки здешевлюють вартість угоди та організацію якісного сервісу.

Умови постачання обговорюються індивідуально – ми входимо у становище клієнтів та охоче вислухаємо ваші побажання під час консультації. Залишіть заявку на сайті компанії та вкажіть контактний номер телефону, і ми зв'яжемося з вами для уточнення подробиць замовлення.

Компанія "Трансбетонстрой" здійснює доставку "Бетон P1" у Києві та Київській області, включаючи такі населені пункти: Фастів, Васильків, Гатне, Чабани, Вишневе, Вишгород, Буча, Ірпінь, Бородянка, Бровари та Бориспіль. Ціни на послуги Ви можете переглянути в прайсі.