Бетон М200 (В15)

Фільтр
Атрибути
Клас з міцності (B)
Марка по міцності (М)
Рухливість (Р)
Морозостійкість (F)
Особливості
Спосіб доставки
Бетон М200 (В15)

БСГ В15 Р3 F50 ДЗ
БСГ В15 Р3 F50 ДЗ

1999.00 грн.
БСГ В15 Р4 F50 ДЗ
БСГ В15 Р4 F50 ДЗ

2104.00 грн.
БСГ В15 Р1 F50 ДЗ
БСГ В15 Р1 F50 ДЗ

1857.00 грн.
БСГ В15 Р2 F50 ДЗ
БСГ В15 Р2 F50 ДЗ

1899.00 грн.
Бетон БСГ В15 Р3 F50 М5
Бетон БСГ В15 Р3 F50 М5

1.00 грн.

Покупка готового бетонного розчину – найкраще рішення, якщо для проведення будівельних робіт потрібно одразу кілька кубів матеріалу. З цим питанням завжди готова допомогти компанія «ТрансБетонстрой». Ми займаємося замісом та доставкою бетонного розчину по Києву та області.

Бетон марки М200 класу В15

Бетон м200 – досить популярний у застосуванні матеріал, досить ефективний у певному сегменті та порівняно дешевий. Сукупність поданих чинників пояснюють широку сферу його використання. Бетон В15 довговічний, надійний і має чудові експлуатаційні якості, у порівнянні з нижчими класами бетонного розчину.

Але представлені позитивні характеристики можливі тільки в тій ситуації, якщо бетон правильно замішаний: всі пропорції дотримані, використовувалася якісна сировина, були додані відповідні хімічні склади для покращення щільності та інших параметрів. Якщо ви хочете купити дійсно якісний бетонний розчин, що відповідає ГОСТу, то неодмінно варто звернутися до компанії «ТрансБетонБуд». У ході замісу ми завжди дотримуємося пропорцій та інших вимог для створення дійсно якісного будівельного матеріалу.

Застосування бетону м200 (В15)

На практиці бетон марки М200 має досить широку сферу застосування за рахунок його досить високої міцності та демократичної ціни. Представлений розчин використовують для таких цілей:

 • заливка підлоги або створення стяжок – дана марка бетону має хорошу міцність, а характер робіт не потребує максимальної стійкості до морозу, водночас матеріал здатний протистояти тиску;
 • закладка основи малоповерхових будівель, де не передбачено досить високе навантаження (найчастіше це дачні будинки, котеджі за містом);
 • виготовлення підпорок та інших конструкцій, які не будуть використовуватися в місці з досить високим рівнем навантаження.

Бетон марки М200 також активно використовується для будівництва доріг для створення плит, тротуарів. З його допомогою вдається посилити ці конструкції, продовжити термін їх експлуатації. Плити з даного матеріалу можна застосовувати як підкладку під дорогу, яка піддаватиметься порівняно високому навантаженню.

Характеристики бетону марки М200 (В15)

Відповідно до сучасних стандартів, марка бетону м200 повинна проводитися з використанням щебеню з гравію, граніту або вапняку. Тільки якісний матеріал та правильні пропорції дозволяють досягти наступних характеристик готового розчину:

 • щільність: 1600 кг/м.куб (легкий щебінь) або 2400 кг/м.куб (важкий щебінь);
 • жорсткість: 196 кгс/см2;
 • морозостійкість: F100;
 • рухливість: П2-П4;
 • водонепроникність: W2-W4.

Уточнити, яким саме має бути клас бетону В15, ви можете у наших спеціалістів. Ми швидко замішаємо і поставимо розчин у необхідному обсязі, що відповідає всім технічним характеристикам, залежно від будівельних робіт, сфери застосування та іншого.

Ціна на бетон марки М200 (В15)

Купівля готового розчину обійдеться практично в таку вартість, що його приготування на об'єкті. Але якість гарантовано буде вищою. Вартість бетону м200 залежить від кількох важливих факторів:

 • кількість кубів необхідного розчину;
 • потрібні пластифікатори та інші добавки;
 • необхідна щільність матеріалу та якими мають бути інші характеристики.

Співпрацюючи з «ТрансБетонстрой», можете не переживати, що ціна на бетон м200 буде відповідати актуальним ринковим розцінкам. Ми пропонуємо матеріал від виробника. У нас завжди є лояльна цінова політика на якісний матеріал.

Купити бетон марки М200 (В15) у Києві та області

До основних послуг нашої компанії належить продаж готових бетонних розчинів із доставкою. У нас ви можете купити бетон м200 у Києві та області за оптимальною ціною в будь-якому необхідному обсязі. До основних переваг співпраці з нами належить:

 • демократична ціна;
 • швидка доставка бетону м200 у призначений час прямо на об'єкт;
 • висока якість матеріалу;
 • співпрацюємо з приватними клієнтами та великими будівельними компаніями.

Для замовлення розчину досить просто зв'язатися з нашими менеджерами та погодити всі деталі співробітництва. У нас є власний автопарк спецтехніки, тому можете не переживати про швидку та професійну доставку на будівельний майданчик.

Компанія "Трансбетонбстрой" здійснює доставку "Бетон М200 (В15)" у Києві та Київській області, включаючи такі населені пункти: Фастів, Васильків, Гатне, Чабани, Вишневе, Вишгород, Буча, Ірпінь, Бородянка, Бровари та Бориспіль. Ціни на послуги Ви можете переглянути в прайсі.