Розчин цементний

Розчин цементний

РЦ М200 П-4
РЦ М200 П-4

2517.00 грн.
РЦ М150 П-4
РЦ М150 П-4

2300.00 грн.
РЦ М200 П-12
РЦ М200 П-12

2785.00 грн.
РЦ М100 П-4
РЦ М100 П-4

1978.00 грн.
РЦ М75 П-8
РЦ М75 П-8

2154.00 грн.
РЦ М150 П-8
РЦ М150 П-8

2619.00 грн.
РЦ М200 П-8
РЦ М200 П-8

2881.00 грн.
РЦ М100 П-8
РЦ М100 П-8

2342.00 грн.
РЦГ М300 Ж-1
РЦГ М300 Ж-1

2947.00 грн.
РЦГ М75 Ж-1
РЦГ М75 Ж-1

1882.00 грн.
РЦГ М50 Ж-1
РЦГ М50 Ж-1

1685.00 грн.
РЦ М150 П-12
РЦ М150 П-12

2526.00 грн.
РЦГ М200 Ж-1
РЦГ М200 Ж-1

2635.00 грн.
РЦ М100 П-12
РЦ М100 П-12

2241.00 грн.
РЦГ М100 Ж-1
РЦГ М100 Ж-1

2032.00 грн.

Цементний розчин у Трансбетонстрой

Жодні будівельні, оздоблювальні чи ремонтні роботи не можуть обійтися без цементу. Цемент входить до складу великої кількості різноманітних сумішей, а також такого матеріалу як цементний розчин. Цемент – це порошкоподібна в'яжуча речовина, яка при реакції з водою перетворюється на твердий моноліт кристалічної структури. Матеріал стає основою у процесі зведення міцних конструкцій. Придбати якісний цементний розчин пропонує Трансбетонбуд. У магазині запропоновано великий вибір матеріалу цементний розчин за доступною ціною.

Цементний розчин: види та застосування

Найчастіше розчин використовується як сполучний матеріал для скріплення окремих елементів. Також цемент стає незамінним варіантом для початкової обробки або обробки поверхонь. Цементний розчин класифікується за сферою застосування:

 • штукатурні суміші – найпопулярніший вид суміші на будівельному ринку, який призначений для того, щоб вирівняти поверхні, підготувавши таким чином до подальших оздоблювальних робіт
 • облицювальний цементний розчин для стін – застосовується для облицювання зовнішніх поверхонь
 • суміш кладки – призначення цього виду цементного розчину визначається виключно монтажними роботами. Цементний кладковий розчин використовується для вирівнювання поверхонь, а також у процесі заливання швів.

Окрім класифікації за призначенням, цементні розчини ще поділяються на види відповідно до пропорцій. Існує всього три види розчинів із цементу:

 • нормальні – універсальний будівельний засіб, який можна вважати найпоширенішим, що підходить для виконання різних будівельних робіт.
 • худі – розчини, у складі яких переважає більша кількість піску. Матеріал призначений для штукатурних робіт, а також використовується як цементний розчин для заливання фундаменту.
 • жирні - отримали склад, в якому переважає в'яжучу речовину. Основна сфера застосування – роботи кладок.

Незалежно від призначення та виду цементного розчину, основними характеристиками стають водоутримання та рухливість. Водоутримувальні якості досягаються шляхом добавки неорганічних добавок, які забезпечують необхідну щільність, зчеплюваність з матеріалами. Рухливість – важливий параметр, який орієнтуються під час виборів марки розчину, з урахуванням типу робочої поверхні. Цементна суміш має здатність зберігати високі експлуатаційні та якісні властивості в умовах перепаду температур.

Готовий цементний розчин

Готовий цементний розчин – суміш, яка стає вибором номер один практично для всіх будівельних компаній, а також у приватному будівництві. Перевагами придбання готових сумішей можна вважати:

 • контроль якості сировини, використання лише очищених від домішок компонентів, які проходять перевірку у лабораторних умовах
 • дотримання пропорцій з максимальною точністю, оскільки в процесі дозування не бере участі людина, а лише професійне обладнання
 • якість перемішування, перевірка якості вже готового розчину, дотримання температурних та технологічних вимог до приготування цементної суміші
 • можливість приготування розчину під індивідуальні вимоги замовника з додаванням додаткових компонентів, що покращують міцність та в'язкість розчину
 • доставка суміші на будівельний об'єкт з чітким виконанням норм та вимог до умов транспортування та зберігання.

Навіть якщо на будівельному майданчику є всі необхідні для змішування цементу машини, приготувати розчин з урахуванням особливостей кладки та поверхонь самотужки практично неможливо. Тому більшість будівельних компаній, бригад воліють замовляти необхідну кількість цементного розчину в спеціалізованому магазині – Трансбетонстрой.

Ціна цементного розчину

В інтернет магазині Трансбетонстрой представлений великий вибір цементних розчинів. Товари класифікуються за кількома важливими параметрами, а саме в'яжуча речовина, що використовується, об'ємна вага, фізико-механічні якості. При виборі варто звертати увагу на кожен із перерахованих аспектів, також враховувати особливості тих завдань, які цементний розчин повинен вирішити. Властивості, наявність у складі добавок, а також призначення суміші впливають на вартість за куб.

Ціна на цементний розчин залежить від марки суміші, а також від класу. Марка вказана на упаковці та складається з буквеного та цифрового позначення. Чим вище цифра поряд з літерою М, тим міцніше суміш, тим вище її властивості міцності і можливість витримувати високі навантаження, також, на цінну впливає якість використовуваних у складі компонентів. У нашому інтернет-магазині можна замовити цементний розчин з доставкою по Києву та області. Найкращим вибором стануть суміші від відомих будівельних брендів, оскільки виробники ретельно стежать за дотриманням пропорцій, очищають компоненти від домішок, додають спеціальні добавки, що підвищують в'язкі властивості.

Купити цементний розчин з доставкою в Києві та області

Цементні суміші вважаються одним із найпопулярніших будівельних матеріалів. Їх використовують у процесі виконання внутрішніх оздоблювальних робіт, а також для оздоблення фасаду, створення стяжки підлоги, вирівнювання різних монолітних та тимчасових перегородок. Цементний розчин допомагає якісно заповнити щілини в стінах, вирівняти шви, стає єдиним можливим варіантом для кладки цегли.

У магазині Трансбетонстрой можна купити готовий цементний розчин із доставкою за низькою ціною. Доставка товару можлива по місту Київ та області. Співпрацюючи з нами, кожен клієнт отримує:

 • гарантії якості товару
 • можливість купити будівельні матеріали оптом та в роздріб
 • консультаційну допомогу у процесі вибору
 • демократичні ціни, цікаві комерційні пропозиції
 • зручний каталог з описом властивостей та технічних характеристик цементного розчину
 • доставляємо цементний розчин у бетонозмішувачі
 • оперативна обробка замовлення.

Будівельний магазин Трансбетонстрой – компанія з багаторічним досвідом роботи. Зв'язуйтеся з нашими менеджерами, щоб отримати повну інформацію про товар. Допоможемо підібрати суміш відповідно до цілей та особливостей будівельних робіт. Продукція, запропонована в каталозі, має усі необхідні сертифікати якості. Товарний запас на складах дозволить цементний розчин купити в Києві та області оптом без тривалих очікувань.

Компанія "Transbetonstroy" здійснює доставку "Розчин цементний" у Києві та Київській області, включаючи такі населені пункти: Фастів, Васильків, Гатне, Чабани, Вишневе, Вишгород, Буча, Ірпінь, Бородянка, Бровари та Бориспіль. Ціни на послуги Ви можете переглянути в прайсі.