Бетон літній

Фільтр
Атрибути
Клас з міцності (B)
Марка по міцності (М)
Водонепроникність (W)
Рухливість (Р)
Морозостійкість (F)
Особливості
Спосіб доставки
Бетон літній


У реаліях сьогодення будівельні роботи не припиняються ні в студену зиму, ні в спекотні літні дні. Саме тому при створенні будівельних матеріалів враховується, в яку пору року вестиметься будівництво. Одним із яскравих прикладів у відмінності властивостей зимового та літнього матеріалу є бетон. Бетон являє собою підібрану залежно від цілей суміш цементу, піску, щебеню та води (варто знати, що в деяких випадках вода в бетоні відсутня, наприклад, якщо це асфальтобетон). Також у бетон додають й інші речовини. Це робиться для того, щоб забезпечити бетону необхідні для роботи властивості. Ціна бетону багато в чому залежить саме від того, які у його складі є добавки.


Різновиди бетону для різних цілей

Залежно від того, за яких умов планується застосовувати бетон, розрізняють літній та зимовий бетони. Для матеріалу, що використовується в холодну пору важлива здатність до швидкого застигання. Якщо бетон промерзне швидше, ніж застигне, це призведе до втрати міцності та швидкого руйнування. Щоб прискорити застигання бетонної маси, в зимовий бетон додають спеціальні речовини. Також зимові суміші обробляють парою або електричним струмом.


Літній бетон відрізняється від зимового тим, що не містить добавок, що прискорюють затвердіння. Такий бетон так само не піддають спеціальної обробки. Його застосування на відкритому повітрі допустиме лише тоді, коли температура на вулиці плюсова, і протягом доби не опускається нижче за нуль. У літній бетон також часом додають додаткові речовини. Так під час роботи у період виникає проблема, протилежна тій, що є взимку. Бетонний розчин дуже швидко висихає під променями палючого сонця та впливом високих температур. Вода розчину швидко випаровується, що призводить до того, що не всі елементи суміші встигають вступити в реакцію з водою. Тому, щоб уникнути негативних наслідків спеки в літній бетон, іноді вводять присадки, які перешкоджають занадто швидкому застиганню матеріалу. Після проведення робіт необхідно доглядати бетонну кладку. З певною періодичністю її поливають водою. Для захисту від вітру та сонця вкривають спеціальною плівкою.

Купити літній бетон у Києві

Якщо вам потрібно купити бетон у Києві, то варто зазначити, що ціна на літній та зимовий бетони відрізняється несуттєво. Різниця в ціні може становити лише кілька гривень. Що в результаті не призводить до суттєвої економії чи переплати. Тому вибираючи бетон, варто орієнтуватися не на те, яка у нього ціна, а на те, за яких умов ви збираєтеся працювати. Те, що добре для бетону, який буде застосовуватися в холод, зовсім не підходить для бетону, використання якого відбуватиметься в спеку.


Ви можете замовити літній бетон в інтернет-магазині "ТРАНСБЕТОНБУД". Компанія пропонує вигідні умови для своїх покупців і працює для них весь тиждень без вихідних. Тут ви можете купити літній бетон із доставкою до необхідного вам об'єкту. Компанія "ТРАНСБЕТОНБУД" володіє спецтехнікою, яка дозволяє доставляти на будмайданчики, як сухі, так і готові суміші. Доставка здійснюється в найкоротші терміни, як правило, наступного дня після оформлення замовлення. Оформити замовлення можна в будь-яку точку Києва та області.

Компанія "Трансбетонстрой" здійснює доставку "Бетон літній" у Києві та Київській області, включаючи такі населені пункти: Фастів, Васильків, Гатне, Чабани, Вишневе, Вишгород, Буча, Ірпінь, Бородянка, Бровари та Бориспіль. Ціни на послуги Ви можете переглянути в прайсі.