Бетон Р4

Фільтр
Атрибути
Клас з міцності (B)
Марка по міцності (М)
Водонепроникність (W)
Рухливість (Р)
Морозостійкість (F)
Особливості
Спосіб доставки
Бетон Р4

БСГ B35 Р4 F200 W6 (З)
БСГ B35 Р4 F200 W6 (З)

2580.00 грн.
БСГ В40 Р4 F200 W6
БСГ В40 Р4 F200 W6

2750.00 грн.

Бетон рухливість П4

Рухливість - це властивість бетонної суміші розтікатися, заповнювати різні форми і ущільнюватися під власною вагою, не утворюючи пор. Клас рухливості розчину залежить від вмісту води і визначається за ступенем осідання споруд у процесі затвердіння. Рідкий бетон П4 з усадкою 16-20 см відрізняється підвищеною пластичністю та наповнює опалубку без механічного ущільнення, обминаючи перешкоди та не залишаючи порожнеч. Литєвий бетон P4 легко проникає у вузькі отвори та підходить для заливання густоармованих конструкцій під високим навантаженням.

Склад бетону П4 та його особливості

Рідкий бетон рухомості П4 одержують із суміші цементу, води, піску та різних видів щебеню – гравійного, вапняного або гранітного. Наповнювачі збільшують щільність суміші та утворюють пружний каркас, що зменшує деформацію монолітних виробів при навантаженнях. Залежно від призначення до складу розчину вводять функціональні добавки – антифризи, пластифікатори, гідрофобізатори, антисептики; для збільшення жорсткості збільшують кількість сухого цементу в суміші або змішують пісок із порошком глини.

Литтєвий бетон P4 зручний у використанні, має високу плинність і еластичність; високорухливою сумішшю заповнюють вертикальні конструкції із щільним армуванням – колони, що несуть стіни, високі плитні та стрічкові фундаменти. Бетон П4 перевозять міксером; при транспортуванні на далекі відстані обсяг суміші знижується на 10-15%, тому кількість ходок при замовленні великих партій збільшується, а вартість доставки зростає. Для укладання бетону застосовують бетононасос чи гідролоток; при подачі суміші з автобетонозмішувача можливе подовження лотка трубами.

Застосування бетону класу Р4

Міцність товарного бетону П4 варіює в широких межах залежно від сфери застосування та внесення функціональних добавок. У продажу є бетонні суміші П4 М100-М400, призначені для різних цілей; при цьому міцність бетону тісно пов'язана із щільністю. У цивільному будівництві застосовують рідкі бетони Р4 В7,5–В30 з різним вмістом ущільнювачів: чим вища щільність суміші, тим міцніші бетонні конструкції.

За обсягом внесених антифризів ливарні бетони поділяються на літні та зимові; вологостійкість матеріалу визначається вмістом гідрофобних присадок. Для облаштування дренажів систем та споруд, розташованих нижче рівня землі, потрібні бетони з водостійкістю не нижче середньої (W6–W8).

Марку бетону підбирають, виходячи з призначення об'єкта, величини проектних навантажень та умов експлуатації. Недорогі легкі бетони В7,5 та В10 не розраховані на високі конструктивні навантаження та різкі коливання температур, проте знаходять застосування у котеджній забудові та ремонтних роботах:

  • ремонт бетонних виробів та закладання швів;
  • виготовлення бордюрного каменю;
  • штукатурні та фасадні роботи;
  • заливка майданчиків та доріжок на прибудинкових територіях;
  • облаштування ізолюючої підкладки;
  • укладання підлоги в господарських будівлях без фундаменту.

Середньоміцні склади (В12–В22,5) використовують у малоповерховому будівництві при зведенні середньонавантажених конструкцій, включаючи стіни, пристінки, сходи, вхідні групи, балки, ригелі та перекриття, заливання стяжки та встановлення системи «тепла підлога». Важкі бетони В25 та В30 затребувані у високоповерховому та промисловому будівництві; розроблені спеціальні склади для гідротехнічних споруд, аеродромних покриттів та підземних сховищ.

Купити бетон П4 у Києві

Середня ціна бетону марки П4 вища, ніж у жорстких марок, але можна вигідно купити бетон П4 від заслужених українських виробників у ТОВ «Трансбетонбуд». Доступні склади різної міцності, вологостійкості та морозостійкості; для забезпечення безпеки високорухомого бетону замовляйте будматеріал з доставкою по Києву та області нашим спецтранспортом.

Актуальні розцінки на куб бетону наведено у прайс-листі, персональні знижки знижують вартість великих партій товару. Обсяг та строки поставок обговорюються індивідуально; з питань замовлення будматеріалів звертайтесь до чергового менеджера або залиште заявку через форму зворотнього зв'язку.

Компанія "Трансбетонстрой" здійснює доставку "Бетон P4" у Києві та Київській області, включаючи такі населені пункти: Фастів, Васильків, Гатне, Чабани, Вишневе, Вишгород, Буча, Ірпінь, Бородянка, Бровари та Бориспіль. Ціни на послуги Ви можете переглянути в прайсі.