Блоки фундаментні ФБС 24.3.6-Т

Блоки фундаментні ФБС 24.3.6-Т

  • 1000.00 грн.Характеристики
Довжина (L), мм 2380 мм
Ширина (B), мм 300 мм
Висота (H), мм 580 мм
Маса, кг 980

Блоки фундаментні ФБС 24.3.6-Т являють собою залізобетонні вироби, призначені для створення потужних фундаментів під великі будівельні конструкції. Маркування ФБС 24.3.6-Т розшифровується таким чином:

  • ФБС - фундаментний блок збірний;
  • 24 - група виробів за довжиною - 2380мм;
  • 3 - порядковий номер ширини в групі - 300мм;
  • 6 - порядковий номер висоти в групі - 580мм;
  • Т - тип армування (важке).

Ці фундаментні блоки широко застосовують для зведення фундаментів під опори повітряних ліній електропередачі, щогли зв'язку, промислові споруди, мости та інші великі об'єкти, що вимагають високої несучої здатності та стійкості конструкцій. Блоки ФБС 24.3.6-Т виготовляються з високоміцного важкого бетону з відповідним посиленим армуванням для забезпечення підвищених характеристик міцності. Довжина блоку становить 3 метри, що дає змогу створювати компактні, але при цьому міцні фундаменти для надійного розподілу значних навантажень. Завдяки своїй високій міцності та довговічності, ці фундаментні блоки забезпечують необхідну надійність і безпеку великих будівельних об'єктів протягом усього терміну їхньої експлуатації.

Купити Блоки фундаментні ФБС 24.3.6-Т

Компанія "Трансбетонстрой" здійснює продаж фундаментних блоків ФБС 24.3.6-Т в Києві та Київській області. Ми гарантуємо високу якість нашої продукції, що підтверджується сертифікатами відповідності. Доставляємо будматеріали своєю спецтехнікою в найкоротші терміни. Наші фахівці завжди готові проконсультувати Вас про товар і відповісти на будь-які ваші запитання щодо процедури покупки.

Написати відгук

Увага: HTML розмітка не підтримується. Використовуйте звичайний текст.
    Погано           Добре