БСГ В60 Р5 F200 W12

БСГ В60 Р5 F200 W12

  • 4386.00 грн.Міцність
Клас з міцності (B) В60
Характеристики
Марка по міцності М800
Водонепроникність W12
Рухливість Р5
Морозостійкість F200

Бетон М800 БСГ В60 Р5 F200 W12 характеризується високою міцністю, рухливістю П5, підвищеною водонепроникністю і часто знаходить своє застосування при будівництві не тільки мостових споруд, дамб, пірсів, гребель, тунелів під інженерними комунікаціями, але і при зведенні бункерів або бомб.

БСГ В60 Р5 F200 W12 відноситься до категорії високоміцних бетонів і використовується в конструкціях з підвищеними вимогами до таких параметрів, як міцність, водонепроникність, морозостійкість, стійкість до перепадів температур та агресивних впливів середовища.

Для відповідності вищеописаним характеристикам потрібно ретельне дотримання всіх технологічних процесів, добір сировинних компонентів та дотримання правил доставки та заливки. Бетони класу В60 марки М800 виготовляються з використанням у складі високоміцних порід щебеню, очищеної води, щільного природного піску, обов'язковим включенням пластифікаторів та спеціальних добавок до бетону.

Купити бетон М800 БСГ В60 Р5 F200 W12 можна в компанії "Трансбетонстрой". Доставка здійснюється автобетонозмішувачем. При замовленні краще заздалегідь уточнити необхідний обсяг, тому що ця марка досить дорога і застосовується у будівництві високонавантажених об'єктів. Зробити це можна через форму на сайті або за номерами телефонів. Наші менеджери готові проконсультувати вас та надати всю необхідну інформацію щодо будівельних матеріалів, питань оплати та процедури виконання замовлень.

Написати відгук

Увага: HTML розмітка не підтримується. Використовуйте звичайний текст.
    Погано           Добре