БСГ В60 Р4 F200 W10

БСГ В60 Р4 F200 W10

  • 4510.00 грн.Бетон М800 БСГ В60 Р4 F200 W10 характеризується високою міцністю і часто знаходить своє застосування при будівництві не тільки тунелів метро, надміцних мостів, гідротехнічних споруд, а й при зведенні бункерів або бомбосховищ.

БСГ В60 Р4 F200 W10 відноситься до категорії спецбетонів і використовується в конструкціях з підвищеними вимогами до таких параметрів, як міцність, водонепроникність, морозостійкість, стійкість до перепадів температур та агресивних впливів середовища.

Для відповідності вищеописаним характеристикам потрібно ретельне дотримання всіх технологічних процесів, добір сировинних компонентів та дотримання правил доставки та заливки. Бетони марки М800 виготовляються з використанням у складі високоміцних порід щебеню, очищеної води, щільного природного піску, обов'язковим включенням пластифікаторів та спеціальних добавок до бетону.

Купити бетон М800 БСГ В60 Р4 F200 W10 у Києві можна в компанії "Трансбетонбуд". Доставка здійснюється автобетонозмішувачем. При замовленні краще заздалегідь уточнити необхідний обсяг, тому що ця марка досить дорога і застосовується у будівництві високонавантажених об'єктів. Зробити це можна через форму на сайті або за номерами телефонів. Наші менеджери готові проконсультувати вас та надати всю необхідну інформацію щодо будівельних матеріалів, питань оплати та процедури виконання замовлень.

Написати відгук

Увага: HTML розмітка не підтримується. Використовуйте звичайний текст.
    Погано           Добре