Літній бетон БСГ В7,5 Р3 F50 М100

Літній бетон БСГ В7,5 Р3 F50 М100

  • 1687.00 грн.Характеристики
Клас з міцності (B) В7,5
Марка по міцності (М) М100
Рухливість (Р) Р3
Морозостійкість (F) F50
Одиниця виміру куб. м
Особливості Літній
Спосіб доставки Самоскид

Літній бетон марки М100 БСГ В7,5 Р3 F50 позначає склад бетонної суміші, застосовуваної для виробництва будівельних конструкцій і виробів, що працюють в умовах помірних температур (літній бетон). Розшифровка маркування:

  • БСГ - бетон на змішаному гравійно-піщаному заповнювачі.
  • В7,5 - клас бетону за міцністю на стиск. У даному випадку В7,5 означає проєктну міцність бетону на стиск 7,5 МПа.
  • Р3 - умови експлуатації бетонних конструкцій за жорсткістю навколишнього середовища. Р3 відноситься до жорстких умов у природних ґрунтах.
  • F50 - марка бетону за морозостійкістю. F50 відповідає числу циклів заморожування-відтавання, які витримує бетон без втрати міцності - 50 циклів.
  • Літній - вказівка на інтервал позитивних температур навколишнього середовища під час експлуатації бетонних конструкцій, зазвичай від +5°C до +50°C.

Таким чином, бетон БСГ В7,5 Р3 F50 літній призначений для використання в умовах холодного клімату під час експлуатації конструкцій у природних ґрунтах із забезпеченням морозостійкості до 50 циклів заморожування-відтавання. Він належить до класу малої міцності при стисненні.

Купити літній бетон М100 БСГ В7,5 Р3 F50

Компанія "Трансбетонстрой" пропонує купити літній бетон БСГ В7,5 Р3 F50 з доставкою по Києву та області. Ми також надаємо індивідуальні знижки в залежності від обсягу замовлення для наших клієнтів. Для отримання більш детальної інформації, будь ласка, залиште запит на нашому веб-сайті або зв'яжіться з нашими менеджерами за вказаним телефоном.

Написати відгук

Увага: HTML розмітка не підтримується. Використовуйте звичайний текст.
    Погано           Добре