Відсів

Відсів

  • 410.00 грн.Відсів – побічний продукт виробництва щебеню. При дробленні гірських порід отримують не тільки щебінь, а й дрібніші по фракції частинки, які називають відсіванням. Відсів не є відходом виробництва. Він також активно використовується в різних галузях господарства.

Властивості та ціна відсіву

Залежно від того, з яких порід виготовляли щебінь, відсівання щебеню може бути вапняковим, гранітним та гравійним. Інші характеристики відсіву ідентичні характеристикам щебеню.

Так морозостійкість відсіву варіюється в проміжках від 150 до 300 заморозків-розморожування. Міцність матеріалу в залежності від виду відсіву становить від 400 до 1200 одиниць. Якщо ви вирішили замовити відсів, то потрібно розуміти які характеристики він повинен володіти.

Звертають увагу і на лещадність матеріалу. Цей показник вказує на кількість фракцій, що мають видозмінену форму (такі фракції називають пластинчастими та голчастими, залежно від того, наскільки ширина, висота і довжина частинок відсіву різняться між собою; в ідеалі частинки відсіву повинні мати приблизно однакову довжину, висоту та ширину). Ощадність відсіву може коливатися в залежності від виду відсіву в межах 7-17 відсотків. Ціна відсіву з меншою лещадністю буде дещо вищою.

Розрізняють і крупність відсіву. Залежно від переважаючого розміру фракцій від 04 до 2 мм. При цьому варто розуміти, що відсівання не є щебенем або піском. До піску відсів не можна зарахувати через високу неоднорідність розміру фракцій. Крім того, в піску міститься велика кількість домішок, тоді як відсів у цьому плані однорідніший. У той же час відсівання не є щебенем, оскільки, незважаючи на те, що за багатьма властивостями він ідентичний з цим матеріалом, розмір фракцій відсіву істотно менше, ніж у щебеню.

Де застосовують відсів?

Відсів, ціна якого не висока, можна назвати дуже затребуваним матеріалом. Його використовують при оформленні земельних ділянок, сільському господарстві, будівництві, при виготовленні скла. Знаходить застосування відсів і в поліграфії та харчовій промисловості.

Гравійний та гранітний відсів затребуваний при внутрішніх обробних роботах, при створенні залізобетонних виробів, бордюрного каменю, плитки для тротуару. Декорують відсіванням доріжки та клумби в садах, на дачних ділянках та на території заміських баз відпочинку.

Відсів Київ можна побачити на дорогах міста у зимовий час. Поряд із сіллю та піском його застосовують для того, щоб посипати слизькі дороги.

У будівельних сумішах найчастіше відсіванням замінюють аналогічний йому за властивостями щебінь. Адже ціна відсіву приблизно на 50-60 відсотків нижча, ніж у щебеню, що має схожі характеристики. Така заміна практично не відбивається на якості. При цьому вона дає змогу заощадити пристойну суму коштів.

Де купити відсів у Києві?

ТОВ "ТРАНСБЕТОНБУД" пропонує купити відсів щебеню з доставкою. Спецтехніка підприємства доставить відсів та інші необхідні вам матеріали до місця проведення робіт. Доставка здійснюється за короткий термін. Вже наступного дня після оформлення замовлення ви зможете отримати свій вантаж.

Купити відсів у Києві найзручніше саме в компанії "ТРАНСБЕТОНБУД". Компанія працює сім днів на тиждень і пропонує зручні форми розрахунку та доставки. Вартість відсіву залежатиме від його характеристик, обсягу покупки та умов доставки. Наприклад, якщо ви вирішите забрати замовлення самостійно, то ціна буде нижчою.

Продаж відсіву не єдиний напрямок діяльності компанії. Тут ви можете замовити бетон, пісок, щебінь та інші супутні матеріали, необхідні вам.

Написати відгук

Увага: HTML розмітка не підтримується. Використовуйте звичайний текст.
    Погано           Добре