Будівельний пісок

Будівельний пісок

  • 350.00 грн.Характеристики
Фракції не більше 0.5 мм, 0.5 - 2 мм, 2 - 5 мм.
Одиниця виміру Тонна
Спосіб доставки Самоскид
пісок з доставкою в Києві

Будівельний пісок – це природний матеріал, що являє собою дрібні частинки (пісчинки) розміром від 0,16 до 5 мм. Він широко використовується у будівництві як складова частина бетонних сумішей та інших будівельних матеріалів. Зазвичай видобувається із природних джерел, таких як річкові русла, озера чи кар'єри. Важливою властивістю будівельного піску є його чистота від домішок та відповідність стандартам якості, що суттєво впливає на міцність та стійкість будівельних конструкцій.

Види будівельного піску

Існує кілька видів будівельного піску, що відрізняються за своїм походженням та характеристиками. Ось деякі з них:

  • Річковий пісок - це вид піску, який видобувається з русел і мілководних зон річок. Він має округлу форму частинок завдяки механічному впливу води, що робить його придатним для використання в бетоні та будівельних сумішах. Залежно від розташування видобутку піску, він може бути відносно чистим від домішок, що є важливим фактором для забезпечення його якості. У піску, що видобувається з річки, вміст солей значно нижчий, ніж у морському, що робить його кращим для будівельних цілей;
  • кар'єрний пісок (яружний) відрізняється більш різнорідним складом і більшою кількістю сторонніх домішок (пил, глина). Тому зазвичай він проходить через процес очищення, щоб видалити органічні матеріали, які можуть впливати на його якість та міцність. Він також може бути відсіяний для отримання певного розміру зерна;
  • мивний пісок - це кар'єрний, але ретельно очищений від усіх домішок під великим тиском води за допомогою гідромеханізованого обладнання. У його складі домішки глини не перевищують 1%. Він видобувається за допомогою земснарядів, трубопроводів, гідроциклонів, віброситу і т. д. Так як він утворюється в процесі намивання порід та ґрунтів - у його складі є велика кількість гострих та неправильної форми частинок;
  • також існують морські та гірські типи пісків, але через свої особливості вони вимагають попередньої двоступеневої системи очищення, або застосовуються для виконання специфічних завдань. Наприклад, перший часто замовляють для піскоструминних робіт у промисловості.

Де і для чого використовується пісок

Застосування піску досить різноманітне: від облаштування дитячих пісочниць до основної складової у розчині бетону. Особливо часто він використовується у будівництві. Для виконання конкретних робіт важливо вибрати найбільш підходящий тип піщаної суміші. Залежно від конкретного будівельного проекту до матеріалу висуваються вимоги, такі як міцність, чистота, розмір частинок та екологічні міркування.

Річковий пісок

Пісок річкового типу має переваги, що відрізняють його від кар'єрного: менший розмір зерен, вміст набагато меншої кількості домішок. Його використовують там, де якість має велике значення. При видобутку цього матеріалу його дістають з дна річки. Зазвичай, продаж піску ведеться у тій місцевості, де він був добутий. Це спричинено економічними міркуваннями. Адже чим менший шлях від місця виробництва до прилавка, тим на пісок ціна нижча.

Постійна взаємодія з водою протягом тривалого часу позбавила річковий пісок усіх сторонніх домішок, у тому числі й глини. Саме тому під час будівництва будинків використовують річкові види пісків. Якщо додати їх до розчину або бетону, то міцність суміші збільшиться в порівнянні з тим, якби використовувалися яружні. Так само річковий пісок використовується під час внутрішнього оздоблення приміщень, у дорожньому будівництві, при створенні тротуарної плитки, у скляній промисловості. Варто знати, що річковий пісок також поділяється на крупнозернистий (фракційність від 1, 8 до 2,2 мм.) та дрібнозернистий (розмір фракцій від 1,6 до 1,8 міліметра).

Кар'єрний пісок

При виконанні робіт, у яких якість піску не має особливого значення, застосовують саме пісок із кар'єрів. Це пов'язано з тим, що вартість піску цього виду найнижча. Кар'єрний метод видобутку не найскладніший, він не передбачає використання складних технологій та високотехнологічної техніки. Яружні піски використовують як компонент багатьох будівельних розчинів, при вирівнюванні доріг, заливанні фундаменту, відсипки та інших робіт нульового рівня. Не рекомендується із їх готувати штукатурні суміші.

Як визначити якість піску?

Перед покупкою або вже за фактом доставки, Ви можете визначити якість піску самостійно. Зробити це можна візуальним та тактильним способом.

  1. Просіювання через сито з напівміліметровими осередками. За можливими домішками і розміром фракцій, що залишилися, можна визначити і вид, і тип матеріалу.
  2. Стиск пісочної суміші в грудку в руці. Простий тест дозволяє визначити вологість та кількість глини.
  3. Замочування у пляшці з водою. Помутніння покаже ступінь обробки даного будівельного матеріалу.

Купити пісок будівельний у Києві

Якщо вам потрібен пісок Київ, звертайтесь до компанії "ТРАНСБЕТОНСТРОЙ". Тут ви знайдете великий вибір піску, і зможете підібрати той, який необхідний для виконання планованих робіт. Купити річковий пісок як дрібнофракційний, так і з великими зернами ви можете будь-коли.
Для того, щоб замовити пісок, ви можете вибрати зручний для вас спосіб. Можна звернутися до компанії за адресою, можна зателефонувати по одному з телефонів або замовити зворотній дзвінок з сайту. Також ви можете скористатися спеціальною формою зворотного зв'язку або надіслати листа електронною поштою. Який би метод ви не обрали, з вами в найкоротші терміни зв'яжеться менеджер компанії "ТРАНСБЕТОНСТРОЙ" для узгодження вашого замовлення.

Вартість будівельного піску за 1 куб

Для наших клієнтів ми пропонуємо будівельний пісок за доступною ціною та в потрібному обсязі. Великі поставки в тоннах призначені для великих підприємств, а невеликі замовлення за ціною за куб пропонують малому приватному бізнесу та фізичним особам. Детальна вартість розраховується менеджером індивідуально залежно від виду піску, обсягу вантажу та відстані доставки. При необхідності наші фахівці зорієнтують вас і допоможуть вибрати відповідний будівельний матеріал для вирішення ваших завдань.

Замовити пісок з доставкою від ТрансбетонСтрой

Ви можете замовити пісок з доставкою, і тоді вибраний товар у необхідній кількості буде доставлений вам додому або до місця будівництва. Доставка здійснюється компанією із застосуванням спеціальної техніки (автобетонозмішувачів, тягачів, самоскидів). Ми пропонуємо купити пісок у Києві та Київській області, включаючи наступні населені пункти: Фастів, Васильків, Гатне, Чабани, Вишневе, Вишгород, Буча, Ірпінь, Бородянка, Бровари та Бориспіль. При цьому вирішити питання з покупкою можна швидко та зручно. Компанія "ТРАНСБЕТОНСТРОЙ" може самостійно організувати доставку (а якщо вам буде зручніше зробити все самим, то ви можете забрати товар самостійно). Вибір методів оплати як і досить великий. Ви можете оплатити замовлення готівкою, безготівковим способом або післяплатою (при замовленні в інше місто або регіон).

Написати відгук

Увага: HTML розмітка не підтримується. Використовуйте звичайний текст.
    Погано           Добре