Керамзитобетон М150 (В12,5)

Керамзитобетон М150 (В12,5)

  • 4200.00 грн.Характеристики
Клас з міцності (B) В12,5
Марка по міцності (М) М150
Морозостійкість (F) F75
Одиниця виміру куб. м
Особливості Літній
Спосіб доставки Міксер

Керамзитобетон М150 (В12,5) – це вид керамзитобетону з міцністю, що позначається маркою М150. Тут "М" означає "марку", а число "150" означає міцність матеріалу в кілограмах на квадратний сантиметр (кг/см²), яку він витримує при випробуванні на стиск.

Матеріал досить універсальний і може використовуватися для широкого спектру будівельних завдань: будівництво ненесучих стін у малоповерхових (до 3-х поверхів) будинках, теплоізоляційні матеріали, основа під дорожнє полотно, довговічні системи утеплення та дренажу.

Купити керамзитобетон М 150 (В12,5)

Компанія «Трансбетонстрой» здійснює продаж керамзитобетону у Києві та Київській області. Ми гарантуємо високу якість нашої продукції, що підтверджується сертифікатами відповідності. Доставляємо будматеріали своєю спецтехнікою в найкоротший термін. Наші фахівці завжди готові проконсультувати Вас про товар та відповісти на будь-які ваші питання щодо процедури покупки.

Замовте керамзитобетон М150 у нашому магазині та отримайте надійний, практичний та доступний за ціною будівельний матеріал!

Написати відгук

Увага: HTML розмітка не підтримується. Використовуйте звичайний текст.
    Погано           Добре