Блоки фундаментні ФБС 24.5.6-Т

Блоки фундаментні ФБС 24.5.6-Т

  • 1652.00 грн.Характеристики
Довжина (L), мм 2380 мм
Ширина (B), мм 500 мм
Висота (H), мм 580 мм
Маса, кг 1630

Блоки фундаментні ФБС 24.5.6-Т являють собою залізобетонні вироби, призначені для створення міцних і стійких фундаментів під різні будівельні конструкції. Маркування ФБС 24.5.6-Т розшифровується таким чином:

  • ФБС - фундаментний блок збірний;
  • 24 - група виробів за довжиною - 2380мм;
  • 5 - порядковий номер ширини в групі - 500мм;
  • 6 - порядковий номер висоти в групі - 580мм;
  • Т - тип армування (важке).

Ці фундаментні блоки використовують у будівництві для створення фундаментів під опори ліній електропередачі, щогли зв'язку, огорожі, а також інші конструкції, що вимагають високої несучої здатності та стійкості. Вони виготовляються з високоміцного важкого бетону з відповідним армуванням для забезпечення необхідної міцності та довговічності. Блоки ФБС 24.5.6-Т мають довжину 5 метрів, що дає змогу створювати фундаменти достатньої площі для розподілу навантаження від важких конструкцій. Їх застосування забезпечує надійність і безпеку споруд, що зводяться.

Купити Блоки фундаментні ФБС 24.5.6-Т

Компанія "Трансбетонстрой" здійснює продаж фундаментних блоків ФБС 24.5.6-Т в Києві та Київській області. Ми гарантуємо високу якість нашої продукції, що підтверджується сертифікатами відповідності. Доставляємо будматеріали своєю спецтехнікою в найкоротші терміни. Наші фахівці завжди готові проконсультувати Вас про товар і відповісти на будь-які ваші запитання щодо процедури покупки. Замовте керамзитобетон фундаментні блоки ФБС 24.5.6-Т у нашому магазині та отримайте надійний, практичний і доступний за ціною будівельний матеріал!

Написати відгук

Увага: HTML розмітка не підтримується. Використовуйте звичайний текст.
    Погано           Добре