асфальт

асфальт

  • 2250.00 грн.Асфальт - це суміш із кількох компонентів, основними з яких є бітум, пісок і щебінь. Її призначення - будівництво доріг із твердим покриттям, починаючи від автошляхів загального призначення, і закінчуючи автобанами або пішохідними та велосипедними доріжками. Взагалі, точна назва цієї суміші – «асфальтобетон», але оскільки народне слово «асфальт» досить прижилося, його й використовуватимемо.Основний і постійний компонент асфальтобетонної суміші - це бітум. Решта опціонально: компоненти можуть як додаватися, так і видалятися зі складу.

Ціна асфальту в Києві

До складу якісного асфальтного покриття, крім бітуму, входять:

  • • Пісок;
  • • Дрібнозернистий мінеральний наповнювач;
  • • Гума.

Останній компонент дозволяє дорожньому покриттю бути більш стійким до вологи та розтріскування. При додаванні дрібної гумової крихти асфальт стає надійнішим і не вимагає ремонту приблизно вдвічі довше, порівняно з покриттям без додавання гуми. Але ця добавка суттєво впливає і на вартість асфальту. Ціна асфальту з гумовою крихтою у складі значно вища, ніж без неї.

Дрібнозернистим наповнювачем у складі асфальтобетону виступають вапняки, крейда або пісковик, подрібнені в пил. Їхня функція - заповнити порожнечі всередині асфальтобетонної суміші. Асфальт з мінеральним порошком набагато щільніший і стійкіший до навантажень.

Як роблять асфальт?

Виробництво асфальту полягає у змішуванні його складових за високої температури. Після того, як суміш готова, залишається ще одне важливе завдання – її доставка на місце будівництва чи ремонту дороги у гарячому стані.

Починається асфальтове виробництво із підготовки компонентів. Вона полягає в ретельному просушуванні та відсіванні сторонніх домішок. Сушать компоненти за температури 150-160 градусів. Саме така температура дозволяє повністю видалити всю вологу.

Наступним етапом виробництва є змішування компонентів. Насамперед змішуються пісок і щебінь, потім додається заповнювач, і вся ця суміш вирушає в чан з бітумом, розігрітим до 160-170 градусів. Компоненти залишається ретельно перемішати, і у чані утворюється асфальт. Там він зберігається не більше 4 днів при тій же високій температурі. Продаж асфальту повинен бути виконаний протягом цих 4 днів, інакше суміш буде непридатна до укладання. Тому, купити асфальт у Києві в готовому вигляді не вийде – спершу потрібно замовити асфальт у виробника.

Укладання асфальту

Гарячий асфальт доставляється до місця будівництва або ремонту дороги, де його заливають на підготовлену поверхню. Потім, через деякий час, спеціальна дорожня техніка вирівнює та утрамбовує асфальтобетонну суміш. Після її повного остигання дорожнє покриття можна вважати придатним до експлуатації. Ціна на асфальтування залежить від площі дроги, яку необхідно покрити асфальтобетоном. Склад та ціна на асфальт також впливають на кінцеву вартість дорожнього покриття.

Купити асфальт у Києві від "ТрансБетонБуд"

Якщо ви шукаєте, де купити будівельні суміші, включаючи бетон або асфальт, Київ може запропонувати вам величезний вибір. Але якщо ви хочете довіритися надійному виробнику – звертайтесь до нас. Компанія «ТрансБетонБуд» є одним із передових виробників будівельних сумішей. Ми працюємо на ринку будівельних матеріалів вже понад 10 років. За цей час компанія набула величезного досвіду роботи. За допомогою нашої продукції збудовано безліч будинків та прокладено десятки кілометрів дорожнього покриття. Крім того, якщо ви хочете замовити асфальт, ціна його з урахуванням доставки та укладання приємно вас здивує. При цьому якість отриманого покриття ми готові гарантувати.

Доставку асфальту ми здійснюємо лише по Києву та Київській області. Адже, як ми вже говорили вище, суміш повинна бути доставлена до місця будівництва або ремонту гарячої дорожнього покриття, інакше укласти її буде дуже проблематично, а готовий шар серйозно втратить експлуатаційні характеристики. Вартість доставки розраховується, виходячи з обсягу та відстані, на яку необхідно відвезти суміш.

Написати відгук

Увага: HTML розмітка не підтримується. Використовуйте звичайний текст.
    Погано           Добре