Блоки фундаментні ФБС 9.4.6-Т

Блоки фундаментні ФБС 9.4.6-Т

  • 666.00 грн.Характеристики
Довжина (L), мм 880 мм
Ширина (B), мм 400мм
Висота (H), мм 580 мм
Маса, кг 470 кг
Об'єм бетону у виробі, м.куб. 0,197
Клас бетону (B) В7,5
Одиниця виміру шт.
ГОСТ ГОСТ 13579-78

Блоки фундаментні ФБС 9.4.6-Т є залізобетонними виробами, призначеними для створення фундаментів під різні будівельні конструкції, такі як опори ліній електропередачі, щогли зв'язку, огорожі.   Маркування ФБС 9.4.6-Т розшифровується так:

  • ФБС - фундаментний блок збірний;
  • 9 - група виробів за довжиною - 880мм;
  • 4 - порядковий номер ширини в групі - 400мм;
  • 6 - порядковий номер висоти в групі - 580мм;
  • Т - тип армування (важке).

  Ці фундаментні блоки широко використовуються в будівництві завдяки своїй високій міцності, довговічності та простоті монтажу. Вони виготовляються з важкого бетону з відповідним армуванням для забезпечення необхідної несучої здатності. Блоки ФБС 9.4.6-Т мають довжину 4 метри і призначені для створення фундаментів під конструкції, що потребують значної опорної площі та високої стійкості.

Купити Блоки фундаментні ФБС 9.4.6-Т

Компанія "Трансбетонстрой" здійснює продаж фундаментних блоків ФБС 9.4.6-Т в Києві та Київській області. Ми гарантуємо високу якість нашої продукції, що підтверджується сертифікатами відповідності. Доставляємо будматеріали своєю спецтехнікою в найкоротші терміни. Наші фахівці завжди готові проконсультувати Вас про товар і відповісти на будь-які ваші запитання щодо процедури покупки. Замовте керамзитобетон фундаментні блоки ФБС 9.4.6-Т у нашому магазині та отримайте надійний, практичний і доступний за ціною будівельний матеріал!

Написати відгук

Увага: HTML розмітка не підтримується. Використовуйте звичайний текст.
    Погано           Добре