Блоки фундаментні ФБС 12.5.6-Т

Блоки фундаментні ФБС 12.5.6-Т

  • 1242.00 грн.Характеристики
Довжина (L), мм 1180 мм
Ширина (B), мм 500 мм
Висота (H), мм 580 мм
Маса, кг 790

Блоки фундаментні ФБС 12.5.6-Т являють собою залізобетонні вироби, призначені для створення фундаментів під різні будівельні конструкції середнього розміру. Маркування ФБС 12.5.6-Т розшифровується таким чином:

  • ФБС - фундаментний блок збірний;
  • 12 - група виробів за довжиною - 1180мм;
  • 5 - порядковий номер ширини в групі - 500мм;
  • 6 - порядковий номер висоти в групі - 580мм;
  • Т - тип армування (важке).

Ці фундаментні блоки широко використовуються в будівництві для зведення фундаментів під опори ЛЕП, щогли зв'язку, огорожі, невеликі промислові споруди тощо. Вони забезпечують необхідну несучу здатність і стійкість конструкцій середніх розмірів. Блоки ФБС 12.5.6-Т виготовляються з високоміцного важкого бетону з відповідним армуванням для підвищення характеристик міцності. Довжина блоку становить 5 метрів, що дає змогу створювати фундаменти оптимальної площі для розподілу навантаження.

Купити Блоки фундаментні ФБС 12.5.6-Т

Компанія "Трансбетонстрой" здійснює продаж фундаментних блоків ФБС 12.5.6-Т в Києві та Київській області. Ми гарантуємо високу якість нашої продукції, що підтверджується сертифікатами відповідності. Доставляємо будматеріали своєю спецтехнікою в найкоротші терміни. Наші фахівці завжди готові проконсультувати Вас про товар і відповісти на будь-які ваші запитання щодо процедури покупки. Замовте керамзитобетон фундаментні блоки ФБС 12.5.6-Т у нашому магазині та отримайте надійний, практичний і доступний за ціною будівельний матеріал!

Написати відгук

Увага: HTML розмітка не підтримується. Використовуйте звичайний текст.
    Погано           Добре